11 Sezon Z kamerą u Kardashianów

Z Kamera U Kardashianow

Pierwsza rodzina kanału E! powraca w najnowszym sezonie Z kamerą u Kardashianów, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom – zarówno osobistym, jak i zawodowym. Radząc sobie z nieprzewidzianymi wiadomościami oraz emocjonalnymi wzlotami i upadkami, klan Kardashianów zawsze stawia rodzinę na pierwszym miejscu, wspiera się nawzajem w trudnych chwilach i doskonale bawi się w swoim towarzystwie. 11 sezon reality show, które stało się już swoistym fenomenem popkultury, startuje 29 listopada o 19:00 na kanale E! Entertainment Television.

Z Kamera U Kardashianow

Akcja najnowszej serii startuje w momencie, gdy Kourtney zmaga się z przykrymi skutkami pozbycia się z domu Scotta. Podczas gdy dla Caitlyn zbliża się wielka chwila – gala rozdania nagród ESPY – jej córki muszą zachować równowagę, wspierając ją i jednocześnie nie drażniąc Kris. Teraz, kiedy Kim jest w ciąży, wyznaczyła Khloé, by ta zastąpiła ją w roli seksownej siostrzyczki. Namawia ją na pierwszą pikantną sesję zdjęciową, ale Khloé nie czuje się jeszcze na to gotowa. W nowym sezonie rozwinie się związek Kris i Corey’a, Kim i Kris znów zostaną współlokatorkami, rodzina wyjedzie na egzotyczne wakacje do Saint-Barthélemy, a Kylie będzie obchodzić swoją osiemnastkę. Natomiast pod koniec sezonu Kris dojdzie do wniosku, że dobrym pomysłem byłoby wykonanie testów genetycznych przez jej córki, jednak z wynikami badań nie wszystkim będzie się łatwo pogodzić.

Szczerość, wybaczanie, wsparcie dla bliskich w najcięższych chwilach – to tylko niektóre zasady, które wzmacniały tę rodzinę przez lata. Momenty dramatyczne i zachwycające, śmiech i łzy, skandale i plotki – w kolejnym sezonie programu Z kamerą u Kardashianów tradycyjnie nie zabraknie emocji i sensacji!

Z Kamera U Kardashianow

KEEPING UP WITH THE KARDASHIANS — Season: 11 — Pictured: Khloe Kardashian — (Photo by: Brian Bowen Smith/E! Entertainment)

Z kamerą u Kardashianów sezon 11 – premiera 29 listopada o godz. 19:00 tylko na kanale E! Entertainment Television.


Related posts

Top
font