ARCHOS – tablety i smartfony

Firma ARCHOS, pionier rynku urządzeń z systemem Android, zapowiada ekspansję na polskim rynku elektroniki użytkowej. Portfolio produktów marki ARCHOS będzie dostępne dla polskich konsumentów dzięki nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z firmami Action i ABC Data.

Polski rynek jest dla nas bardzo ważny. Wiążemy z nim duże nadzieje i cieszymy się z nawiązania współpracy z ważnymi partnerami biznesowymi  – mówi Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS. – Jesteśmy dumni, że produkty marki ARCHOS oferujące bardzo wysoką jakość w przystępnej cenie będą dostępne dla polskich konsumentów – dodaje Poirier.

Portfolio maki ARCHOS opiera się na trzech głównych filarach, jakimi są: tablety, smartfony oraz inteligentne urządzenia.

archos_101xs2_hidef_01 icoTablety ARCHOS

Firma ARCHOS założona w 1988 roku, zadebiutowała na rynku tabletów w roku 2008, a rok później stała się pierwszym producentem tabletów z systemem Android. Szerokie portfolio produktów daje użytkownikom wybór mobilnego urządzenia dostosowanego do ich potrzeb, gdyż w ofercie dostępne są modele:
– o przekątnej ekranu od 7 do 13,3 cali,
– wyposażone w różne procesory, od energooszczędnych po zaawansowane zapewniające wysoką wydajność,
– wyposażone w opcjonalną klawiaturę, z modułem 3G lub 4G.
gamepad2_Pers_hidef_1

Jednym z najnowszych projektów jest tablet GamePad 2 odpowiadający na potrzeby rosnącego rynku gamingowego. Gracze doceniają jego wyposażenie w fizyczne kontrolery, autorskie narzędzie ARCHOS mapping tool do konfiguracji poleceń dla przycisków oraz wydajność w grach.

 

Smartfony ARCHOS

Podobnie jak szeroka gama tabletów, tak i oferta smartfonów pokrywa zakres potrzeb rynku:

archos_50helium_Face_hidef_2

od modeli budżetowych po najbardziej zaawansowane urządzenia zapewniające dostęp do 4G i dedykowane do multimedialnej rozrywki.

Smartfony z serii ARCHOS Helium 4G łączą atrakcyjną cenę, najszybszą dostępną łączność mobilną (kategoria 4 standardu 4G z prędkością pobierania do 150 Mb/s), bardzo dobrą wydajność wraz z klasycznym designem.

ARCHOS 50c Oxygen to mocny smartfon wyposażony w ośmiordzeniowy procesor 1,7 GHz, który zapewnia płynną pracę urządzenia i wydajne działanie aplikacji multimedialnych. Telefon z łatwością zmieści się w kieszeni dzięki bardzo cienkiemu designowi – ma zaledwie 7,6 mm grubości – oraz masie 140 g.

Inteligentne urządzenia

ARCHOS zaprezentuje na polskim rynku również innowacyjny zestaw inteligentnych urządzeń przeznaczonych do domu. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu w zakresie urządzeń mobilnych, ARCHOS oferuje szereg starannie zaprojektowanych inteligentnych urządzeń, które usprawnią łączność i komunikację w domu oraz poprawią osobiste zdrowie i samopoczucie.

ash_hidef_01

Related posts

Top
font