Bezprzewodowe głośniki Samsung Level Box dla urządzeń mobilnych

Głośnik Samsung Level Box

Firma Samsung zaprezentowała głośniki Level Box i Level Box Mini przeznaczone do urządzeń mobilnych.

Głośnik Samsung Level BoxLevel Box to kompaktowy głośnik Bluetooth klasy premium z obudową wykonaną z metalu. Duży głośnik stereo (56 mm) o mocy 8 W i pasywny radiator sprawiają, że system zapewnia dźwięk pełen mocy charakteryzujący się wyrazistością i równowagą brzmienia. Specjalnie zaprojektowany format sprzętu zapewnia redukcję hałasu i tłumienie echa, a wbudowany mikrofon gwarantuje czystość głosu, co sprawia, że Level Box można wykorzystać do rozmów telefonicznych i telekonferencji. Wyjątkowo długa żywotność baterii (3600 mAh) pozwala cieszyć się ulubioną muzyką ponad 15 godzin na jednym ładowaniu.
Level Box Mini jest wyposażony w duży (55 mm) głośnik stereofoniczny o mocy 4 W i pasywny radiator. Poszczególne podzespoły urządzenia zostały zoptymalizowane pod kątem mocy, precyzji i wiernego odtwarzanego dźwięku. Kolorowa, lekka i częściowo metalowa obudowa Level Box mini jest o 30 % węższa w porównaniu z Level Box. Funkcjonalność urządzenia zapewnia bateria o pojemności 1600 mAh umożliwiająca odtwarzanie muzyki przez 25 godzin – nie ma więc obaw, że zapas energii skończy się w najmniej odpowiednim momencie. Głośnik jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, stalowej, czerwonej i srebrnej.

Level Box i Level Box Mini są kompatybilne z aplikacją Samsung Level umożliwiającą sterowanie natężeniem dźwięku oraz korzystanie z funkcji SoundAlive. Innowacyjna technologia SoundAlive automatycznie koryguje dźwięk na podstawie analizy jego źródła, aby zapewnić jak najlepszą jego jakość. Głośnik wykorzystuje kodek aptX, by zapewnić ciągłą i odporną na zakłócenia transmisję. Specjalna konstrukcja urządzenia zapewnia redukcję szumów i pogłosu, a wbudowany mikrofon precyzyjnie rejestruje mowę. Dzięki temu urządzenie idealnie sprawdza się w trakcie połączeń konferencyjnych.
Łączenie urządzeń Level Box i Level Box Mini z innymi urządzeniami jest bardzo proste. W celu szybkiego sparowania głośnika wystarczy umieścić obok niego telefon obsługujący standard NFC (Near Field Communications). Za pomocą przycisków umieszczonych na obudowie można uruchomić lub zatrzymać odtwarzanie utworu, regulować głośność, a nawet przyjmować i odrzucać połączenia telefoniczne.

Sugerowane ceny urządzeń: głośnik Level Box – 699 zł, głośnik Level Box Mini – 399 zł.

Related posts

Top
font