Idealny nocleg ze Skyscanner Hotele

Skyscanner Hotele

SkyscannerAplikacja Skyscanner Hotele, opracowana przez światowego lidera wyszukiwarek podróży, pozwala w intuicyjny sposób wyszukiwać i porównywać oferty oraz dokonywać rezerwacji w hotelach, apartamentach i hostelach. Program pozwala użytkownikom wyszukiwać oferty setek tysięcy kwater na całym świecie, a prezentowane wyniki zawierają porównanie propozycji z wielu serwisów, dając użytkownikowi proste narzędzie do znalezienia najlepszej ceny i doskonałego hotelu.

Skyscanner Hotele

Okazuje się, że podróżni często spędzają więcej czasu na poszukiwaniu perfekcyjnego hotelu, niż trwa ich faktyczny wyjazd – powiedziała Magdalena Greloff, Marketing Manager w Skyscanner. Aplikacja Skyscanner Hotele powstała by uczynić te poszukiwania wygodnymi i przyjemnymi – dajemy podróżnym narzędzia, jakich potrzebują. W jednym miejscu mogą dokonać najlepszego wyboru bez żadnych problemów.

Skyscanner Hotele

Aplikacja Skyscanner Hotele korzystająca z autorskiego sposobu wyszukiwania ofert, szczególnie ułatwia przeglądanie zdjęć hoteli, apartamentów oraz hosteli, które często stanowią główny bodziec do wybrania danego miejsca. Przewijanie zdjęć jest łatwe i płynne, a także nie wymaga opuszczania zakładki z rezultatami wyszukiwania. Program zawiera również narzędzia, które ułatwiają podjęcie finalnej decyzji odnośnie noclegu takie, jak widok mapy pozwalający znaleźć zakwaterowanie pod kątem lokalizacji lub odległości od interesujących nas miejsc w okolicy. Funkcja „ulubione” pozwala zapisywać najciekawsze wyniki wyszukiwania, by podjąć decyzję później, porównując wybrane oferty pod kątem kluczowych dla nas cech.

Skyscanner Hotele

Aplikacja Skyscanner Hotele dostępna jest na platformach z systemem operacyjnym iOS, a wersja na system Android spodziewana jest w ciągu kilku najbliższych tygodni.

O Skyscanner

  • Skyscanner jest wiodącą na świecie i najpopularniejszą w Europie bezpłatną wyszukiwarką podróży, pozwalającą na kompleksowe i wiarygodne porównanie cen lotów, a także ofert hoteli i wypożyczalni samochodów.

  • Strona Skyscanner wystartowała w 2003 roku i obecnie obsługuje ponad 30 mln unikalnych użytkowników w każdym miesiącu, umożliwiając im odnalezienie w Internecie, a także na urządzeniach mobilnych najlepszych ofert podróży.

  • Wyszukiwarka jest dostępna w 30 językach, również w polskim.

  • Darmowe aplikacje mobilne Skyscanner oferowane na urządzenia iPhone, iPad, Android, Windows Phone, BlackBerry oraz Windows 8 zanotowały już ponad 30 mln pobrań.

Top
font