Nowe pamięci HyperX FURY

HyperX, filia Kingston Technology Company, Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, wprowadza na rynek pamięci HyperX FURY – moduły stworzone z myślą o początkujących graczach. Nowe pamięci HyperX wyposażono w funkcję automatycznego overclockingu. Kości z serii FURY wyróżniają się także gamingowym designem – pamięci wyposażono w asymetryczne radiatory, które nadają modułom agresywny wygląd.  Nowa seria HyperX FURY zastąpi linię pamięci HyperX blu.

HyperX_FURY_R

Pamięci HyperX FURY wykorzystują technologię Plug and Play (PnP) – zmiana częstotliwości pracy modułów odbywa się automatycznie, z zachowaniem limitów danego systemu i bez konieczności ręcznej zmiany ustawień w BIOS-ie. Kości posiadają radiatory nowej konstrukcji. Układy odprowadzania ciepła dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych – niebieskim, czarnym, czerwonym i białym. Zamontowane na czarnej płytce PCB pozwolą graczom i samodzielnym konstruktorom systemów na dopasowanie kolorystyczne wszystkich podzespołów. Pamięć HyperX FURY jest dostępna w wersjach z zegarami o częstotliwości 1333 MHz, 1600 MHz i 1866 MHz.

HyperX_

Do pamięci systemowych HyperX FURY już wkrótce dołączą dyski HyperX FURY SSD, również zaprojektowane z myślą o początkujących graczach i entuzjastach wysokowydajnych systemów. Dyski HyperX FURY SSD pozwolą na szybsze ładowanie aplikacji oraz przyspieszą działanie komputera.

Z przyjemnością prezentujemy najnowszy produkt z rodziny HyperX DRAM, opracowany z myślą o początkujących entuzjastach wysokowydajnego sprzętu. Nasze nowe moduły HyperX FURY kierujemy do użytkowników, którzy chcą zoptymalizować wydajność gier i pracę systemu – mówi Krystian Jaroszyński, Strategic Marketing Manager w HyperX. To świetne rozwiązanie dla osób, którą chcą w przystępnej cenie ulepszyć swój komputer .

Pamięć HyperX FURY jest dostępna w modułach z 4 GB i 8 GB na pokładzie, a także w zestawach podwójnych o pojemności 8 GB i 16 GB. Wszystkie układy posiadają nieograniczoną gwarancję wraz z darmowym dostępem do usług serwisowych, oferując przy tym legendarną niezawodność produktów marki Kingston.

HyperX_FURY_Bla

HyperX – produkty zaprojektowane z myślą o graczach

HyperX to seria wysokowydajnych produktów Kingston Technology, składająca się z szybkich pamięci DDR3, SSD, przenośnych pamięci USB Flash oraz słuchawek. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, amatorach overclockingu oraz entuzjastach najszybszych systemów produkty  HyperX są znane na całym świecie dzięki wysokiej jakości, wydajności i innowacyjności.

Marka HyperX jest zaangażowana w świat e-sportów i sponsoruje ponad 20 zespołów z całego świata. Jest także głównym sponsorem Intel Extreme Masters. Stoiska HyperX można znaleźć na wielu imprezach branżowych, m.in. Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom i PAX.

Więcej informacji można znaleźć na stronie HyperX.

Pamięć HyperX FURY – funkcje i specyfikacje:

  • PnP: Plug and Play automatycznie przetaktowuje pamięć do maksymalnych wartości systemu
  • Pojemność: 4 GB singles, 8 GB singles, 8 GB kit, 16 GB kit
  • Zegar*: 1333 Mhz, 1600 Mhz, 1866 Mhz
  • Latencja CAS:  9, 10
  • Napięcie: 1,5 V
  • Radiator: stylowa i agresywna konstrukcja w wersji niebieskiej, czarnej, czerwonej i białej

Related posts

Top
font