Purpura, czerwień i Wi-Fi – nowe dyski od WD

WD My Passport

WD My PassportDyski WD My Passport mają już 10 lat. Kolorowa rodzina okazała się bardzo udanym i popularnym rozwiązaniem, a nowością w rodzinie jest dysk My Passport Wireless – bezprzewodowy, z własnym zasilaniem i własną siecią Wi-Fi. Kolejne świeże rozwiązania to dyski do systemów NAS – WD RED WD RED Pro oraz dyski do monitoringu WD PURPLE. 

 

WD My Passport Wireless

To dysk bezprzewodowy, dzięki któremu szybko i bezproblemowo zabezpieczymy kopie naszych zdjęć czy filmów zapisanych np. na karcie SD. To znakomite rozwiązanie dla fotografów podróżników czy filmowców, bowiem dysk dysponuje obok wejścia USB 3.0 właśnie slotem na karty SD, dzięki czemu zgromadzone na nich dane możemy bezpośrednio zgrywać na dysk. Co więcej dysk My Passport Wireless może pełnić funkcję hotspotu Wi-Fi i udostępniać Internet wielu urządzeniom. Z dysku można więc jednocześnie odtwarzać zgromadzone materiały na kilku urządzeniach, np. tabletach. Możemy „ciągnąć” jednocześnie 5 filmów HD. Maksymalnie dysk My Passport Wireless umożliwia podłączenie do 8 urządzeń jednocześnie. Bateria dysku powinna wystarczyć na 5 godzin ciągłego streamingu. Na rodzinną podróż w sam raz. Dyski już są lub będą dostępne w w wersji 500 GB, 1 i 2 TB

WD My Passport Wireless

WD RED

To dysk przeznaczony do rozwiązań NAS i przystosowanym do pracy non stop 24 godziny na dobę. Dysponują pojemnością od 750 GB do 6TB i mogą być stosowane w urządzeniach zawierających od 1 aż do 16 kieszeni (WD RED PRO). Szczególnie podkreślana jest także zgodność dysków WD Red z największą liczbą systemów NAS dostępnych na rynku.

WD Red Pro

WD PURPLE

To dyski klasy surveillance, które oferują unikatową technologię AllFrame zapewniającą najwyższą niezawodność monitoringu w domu czy firmie. Zawarte w dyskach WD Purple specjalne oprogramowanie obsługuje transmisję strumieniową ATA, co ogranicza niepożądane zjawisko pikselizacji i gubienia klatek wideo. Dyski WD Purple do monitoringu zostały skonstruowane tak, aby umożliwiały niezawodne rejestrowanie wideo HD w trybie ciągłym 24×7, w systemach monitoringu zawierających do ośmiu dysków twardych i do 32 kamer wideo. Dyski dysponują pojemnością od 1 do 6 TB.

WD Purple

Czytaj także:

10 urodziny WD My Passport >

Dyski MY PASSPORT na 10. urodziny

WD MY BOOK DUO i rozbudowane funkcje ochrony danych >

Z telewizora na dysk >

 

 

Related posts

Top
font