Słuchawki „dwa w jednym”

Ciekawe propozycje słuchawek proponuje firma Urbanears. Bardzo kusząca jest też sprzedaż zestawów zawierających jednocześnie dwie wersje. Częstym dylematem, przed którym staje wielu klientów poszukujących słuchawek, jest wybór pomiędzy modelem nausznym a dousznym. Zakup jednego z modeli Urbanears rozwiązuje problem. Urbanears to marka stworzona przez pasjonatów muzyki i nowych technologii ze Szwecji. Słuchawki wpisują się w skandynawski design charakteryzujący się prostotą, elegancją i minimalizmem. Są elementem ubioru młodego człowieka, a przy tym nie ograniczają swobody poruszania się w miejskiej dżungli. Ale oprócz stylistyki wykonania posiadają kilka innych wyróżników takich, jak np. ręcznie wytwarzane przetworniki. Przewód wykonany z oplotu tkaninowego eliminuje efekt szumów, podnosząc jakość dźwięku. Słuchawki Urbanears zawierają mikrofon, w związku z czym można je wykorzystać podczas prowadzania rozmów telefonicznych. Co ważne, klient kupujący obecnie któryś z modeli Plattan lub Humlan otrzymuje gratis w postaci słuchawek dousznych.

Urbanears Plattan Medis

Plattan to klasyczne słuchawki nauszne, wyposażone w 40 mm przetworniki. Ich pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 kHz, dynamika 115 dB, zaś maksymalna moc wejściowa 40 mW. Dodatkowe gniazdo Zound pozwala podłączyć słuchawki drugiej osoby i dzielić się muzyką. W zestawie oferowany jest model Medis. To douszne słuchawki z 15 mm przetwornikami. Ich wyróżnikiem jest EarClick – specjalny zaczep, dzięki któremu słuchawki mocno trzymają się ucha. Wraz z Medis nabywca dostaje cztery nakładki w różnych rozmiarach.

Urbanears Humlan Bagis

Humlan to drugi z modeli, do którego dystrybutor dodaje słuchawki douszne. Humlan posiada 40 mm przetworniki. Ich pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 kHz, dynamika 100 dB, zaś maksymalna moc wejściowa 100 mW. Słuchawki mają wyjątkową cechę – można je wyprać w pralce. Nabywca w zestawie otrzymuje słuchawki douszne Bagis, wyposażone w 9 mm przetworniki. Akcesorium można łatwo złożyć i nosić na szyi, kiedy nie są używane.

Urbanears Zinken
Zinken jest najbardziej zaawansowanym modelem z rodziny Urbanears. Słuchawki z 40 mm przetwornikami cieszą się estymą wśród DJ-ów. Ciekawym rozwiązaniem są obracane muszle czy gniazdo Zound występujące również w modelach Humlan oraz Plattan. Kabel słuchawek z jednej strony jest zakończony wtykiem 3,5 mm, a z drugiej 6,3 mm. Ten ostatni przystosowany jest do sprzętu używanego przez profesjonalnych DJ-ów. Słuchawki wykonane są materiału, który nie absorbuje zapachu oraz potu, co predysponuje je nie tylko do zastosowania w dyskotekach, ale również podczas uprawiania sportu.

Sugerowane ceny słuchawek: Urbanears Plattan + gratis Medis – 219,90 zł, Urbanears Humlan + gratis Bagis – 169,90 zł, Urbanears Zinken – 399,00 zł.

Related posts

Top
font