Superodporne karty TRANSCEND

TRANSCEND SDHC10

Od kiedy karty pamięci „przybrały” na pojemności, stały się tańsze, a co za tym idzie i bardziej popularne, co raz częściej powierzamy im rozmaite dane (nie tylko przecież zdjęcia z aparatu) i to siłą rzecze w znaczniej większej ilości. A zatem większe też mogą być straty w przypadku uszkodzenia karty, zwłaszcza jeśli jest ona wykorzystywana w mniej sprzyjających warunkach. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie są nowe modele TRANSCEND z linii przemysłowych kart pamięci. Są to zarówno karty SDHC, jak i micro-SDHC. Karty mogą pracować w szerokim zakresie temperatur od -40°C do 85°C, dzięki czemu znajdą swoje zastosowanie w urządzeniach o małych wymiarach, wymagających niezawodnej pracy w ekstremalnych warunkach.

Transcend SDHC10
Karty SDHC
Nowe nośniki zbudowane są z chipów MLC flash i charakteryzują się pojemnością do 32 GB. Maksymalna prędkość transferu sięga odpowiednio 19 MB/s oraz 17 MB/s przy odczycie i zapisie. Karty zgodne są ze specyfikacją SD w wersji 3.01. Karty TRANSCEND SDHC mogą być używane w licznych urządzeniach przemysłowych, jak na przykład w ręcznych czytnikach kodów kreskowych, terminalach POS, platformach ogłoszeniowych i multimedialnych w pojazdach, odtwarzaczach wideo, a także urządzeniach do monitoringu wizyjnego czy przetwarzaniu informacji medycznych.

Transcend miniUSDCKarty micro-SDHC
Podobnie jak karty SDHC, również nowe nośniki micro-SDHC zbudowane są z chipów MLC oraz dysponują do 32 GB pamięci. Są zgodne ze standardem Class 10 oraz zapewniają transfer o maksymalnej prędkości 20 MB/s przy odczycie oraz 17 MB/s przy zapisie. Nośniki znajdą swoje zastosowanie w najnowszych aparatach cyfrowych, nagrywarkach, telefonach komórkowych czy przenośnych nawigacjach samochodowych.

Optymalna ochrona
Konstrukcja nowych kart pamięci TRANSCEND z serii przemysłowej zapewnia optymalną ochronę przed trudnymi warunkami. Nowe nośniki są odporne na wodę, wyładowania elektrostatyczne, promieniowanie rentgenowskie oraz na uderzenia. Przystosowane są do pracy zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach w przedziale od -40°C do 85°C, a Wbudowany system ECC zapewni automatyczną korekcję błędów występujących w trakcie transferu danych.

Karty TRANSCEND SDHC oraz microSDHC dostępne są w wersjach pojemnościowych 8GB, 16GB oraz 32GB. Objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Ceny:   karty SD: wersja 8 GB – 32 zł, wersja 16 GB – 54 zł i wersja 32 GB – 97 zł;
             karty micro-SD: wersja 8 GB – 29 zł, wersja 16 GB – 52 zł i wersja 32 GB – 94 zł.

Related posts

Top
font