Tablet Archos 80 Helium 4G

Archos 80 Helium ico

Portfolio produktów firmy ARCHOS rozszerzyło się o tablet 80 Helium 4G – pierwszy jej model w standardzie 4G. Dięki temu,  możliwe jest korzystanie z najszybszej technologii przesyłania danych w sieci – LTE, a prędkość transmisji sięgać może 150 Mb/s.

Archos 80 Helium

Nowy model marki ARCHOS przyciąga wzrok smukłym kształtem i eleganckim designem – tylna obudowa wykonana została z aluminium.

Jak zachwala producent – ARCHOS 80 Helium 4G dedykowany jest tym, którzy poszukują urządzenia o wielu zastosowaniach. Tablet wyposażony został bowiem w funkcje wideorozmowy, można na nim oglądać przesyłane strumieniowo filmy w rozdzielczości HD, ponadto umożliwia łatwy transfer dużych plików do chmury i płynną grę online.

Model 80 Helium 4G reprezentuje główne wartości, jakimi kieruje się firma ARCHOS: aby upowszechniać najnowsze technologie i oferować przystępne ceny – tłumaczy Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS.  Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom pierwszy tablet w standardzie 4G w dobrej cenie.

ARCHOS 80 Helium 4G wyposażony jest w 8-calowy wyświetlacz IPS (1024 x 768), bazuje na czterordzeniowym procesorze Qualcomm MSM8926 oraz oferuje 1 GB pamięci RAM. Dwa wbudowane aparaty – 5 MP z tyłu i 2 MP z przodu urządzenia pozwolą nie tylko na rejestrowanie obrazu, ale także przeprowadzanie wideokonferencji. Dodatkowo na tablecie zainstalowano praktyczną aplikację ARCHOS Video Player. Litowo-polimerowy akumulator ma pojemność 3500 mAh.

 

Tablet powinien kosztować około 840 zł.

Archos 80 Helium

Top
font