Targi eHandlu 2015

Targi eHandlu 2015

Dziś miały miejsce kolejne – już IX Targi eHandlu, organizowane od 2011 roku przez Fundację Polak 2.0. Na Stadionie Narodowym zgromadzono 150 wystawców reprezentujących rozmaite obszary związane z branżą ecommerce – od sklepów internetowych, po operatorów płatności, przez usługi transportowe, marketing czy usługi doradcze dotyczące choćby zagadnień prawnych związanych z działalnością ecommerce.

targi3

Wystawców było zatem więcej niż w roku ubiegłym i było też trochę ciaśniej niż w roku ubiegłym. Trudno powiedzieć, czy z powodu mniejszej powierzchni, czy też większej liczby zwiedzających. A ci chyba dopisali. Wiele z tych firm znalazło się tu po raz raz kolejny, widać więc, że udział w targach jest inwestycją wartą zachodu. Poszukiwanie swojej zawodowej, biznesowej drogi w branży ecommerce, internetowym handlu czy usługach z nim związanych szuka jak widać bardzo wiele osób. A że internetowe bańki mamy już za sobą, wcale nie musi to być droga łatwa i prowadzić do szybkiego sukcesu. Konkurencja, ogromna liczba internetowych ofert i pokus wymaga przemyślanej strategii i dobrze dobranych narzędzi, by przebić się ze swoim pomysłem, swoją ofertą. Na pewno nie trudno znaleźć wyspecjalizowane firmy, które  internetową działalność mogą wspomóc od A do Z. To widać na targach w obecności firm zajmujących się najróżniejszym aspektami funkcjonowania biznesu w sieci. Dlatego, jeśli ktoś zamierza wystartować za swoim sieciowym biznesem lub szuka konkretnych rozwiązań, na targach powinien się znaleźć.

warsztaty

warsztaty1

Podczas targów można było skorzystać z ciekawych prelekcji dotyczących różnych aspektów działań komercyjnych prowadzonych w Internecie. No i były one autentycznie oblegane.

Rzetelny_regulamin

Firma Rzetelny Regulamin specjalizuje się w obsłudze prawnej e-commerce – zajmuje się tworzeniem dedykowanych regulaminów dla sklepów internetowych, serwisów świadczących usługi, a także regulaminami programów partnerskich i lojalnościowych. Specjalizuje się także w ochronie danych osobowych. Po ostatnich zmianach ustawowych oraz wraz ze wzrostem świadomości konsumentów ten element działalności firm internetowych nabrał z pewnością większego znaczenia.

DigitalVirgo

Digital Virgo to dostawca usług mobilnych i interaktywnych w zakresie marketingu, obsługi sprzedaży, telekomunikacji i IT. Oferuje między innymi wysyłki SMS, transakcje mobilne, aplikacje mobilne, konkursy i loterie, strony WWW / Mobile.

NGchat

NGChat.com jest to system komunikacyjny posiadający większość´ funkcjonalności dostępnych na rynku live chato´w, ale stworzony został z myślą? o eCommerce, wykorzystując zaawansowane mechanizmy takie, jak: Big Data, analizy konwersji, wglądu online w to co robią? klienci czy personalizowanego interfejsu.

bluerank

Bluerank dostarcza usługi marketingu w wyszukiwarkach internetowych (SEM) oraz Digital Analytics. Jest to jedyna polska agencja nagrodzona przez światowych ekspertów w konkursie European Search Awards, zwycięzca kategorii ,,Marketing internetowy – SEM” w konkursie Golden Arrow.

Oktawave

Oktawave to… chmura, platforma infrastruktury na żądanie (IaaS), dzięki której można uruchomić, przetwarzać lub przechowywać dowolne zasoby: stronę WWW, aplikację biznesową, projekt startupowy, a nawet rozwiązanie klasy enterprise.

uxeria

Ciekawą propzycją jest Uxeria – webaplikacja pomagająca przeprowadzać badania usability. Nagrywa respondentów realizujących zadanie na stronie – zachowanie na stronie, komentarze głosowe, obraz z kamerki. Ponadto posiada 8 technik badawczych, którymi można weryfikować strony konkurencji, makiety, grafiki, reklamy.

Frosmo

Przydatnymi mogą okazać się rozwiązania Frosmo pozwlające na modyfikowanie zawartości strony internetowej, niezależnie od stopnia jej skomplikowania, w pełni wykorzystując możliwości przeglądarki. Frosmo służy do zwiększania konwersji w każdym punkcie procesu zakupowego.

traffictrends

Traffic Trends to – jak twierdzi firma – jedyna w Polsce agencja marketingu internetowego dedykowana w 100% dla sklepów internetowych obsługująca aktywnie kilkaset polskich projektów e-commerece’owych wykonując dla nich najskuteczniejsze usługi marketingowego takie jak pozycjonowanie, obsługę social media, content marketing.

kaczka

Kaczka Studio obsługuje firmy w zakresie reklamy. Przygotowuje projekty właśnie na potrzeby Internetu – responsywne strony www i sklepy internetowe, ale i poligrafii czy reklamy zewnętrznej. Zatem wszystko w jednym…

Elavon

Elavon – przetwarzanie płatności, z którym współpracuje 1,3 miliona przedsiębiorstw.

nano

Nano Interactive – online marketing. Prowadzi kampanie brandingowe w sieci na podstawie danych wyszukiwania indywidualnych użytkowników Internetu, co daje reklamodawcom większą kontrolę nad ich budżetem, niż kiedykolwiek wcześniej.

IAI_shop

IAI-Shop.com to kompleksowy system do prowadzenia sklepu internetowego umożliwiający wygodną obsługę nawet kilkudziesięciu tysięcy zamówień miesięcznie.

ToShow3d

TopScan3D.net dostarcza rozwiązania 3D/360 i oferuje w pełni zautomatyzowany, modułowy system TopShow3D do skanowania i tworzenia prezentacji 3D/360 stopni.

testuj_pl

TESTUJ.PL to platforma do testowania aplikacji. Serwis skupia tysiące doświadczonych testerów oraz potencjalnych klientów, gotowych sprawdzić aplikacje czy strony internetowe.

targi2

System Transferuj.pl – jak twierdzi firma – oferuje największą liczbę metod płatności, pełną obsługę płatności mobilnych oraz innowacyjne rozwiązania takie, jak Zintegrowana Bramka Płatności Kartą i narzędzie do płatności grupowych – serwis eHat.me. Szeroki wachlarz ponad 150 sposobów zapłaty uzupełniają płatności odroczone, raty online, Premium SMS oraz płatność przez kod QR i BLIK.

Szostek_bar

Kancelaria Szostek_Bar i Partnerzy obsługuje działalność gospodarczą w branży IT, szczególnie z zakresu prawa nowych technologii, handlu elektronicznego, wdrożeń systemów IT, własności intelektualnej czy prawa konsumenckiego.

Sugestor

Sugester to system do obsługi klienta i prowadzenia helpdesku, który pozwala w łatwy sposób zarządzać firmowymi e-mailami i innymi kanałami komunikacji. Dysponuje także prostym modułem CRM.

SMSapi

SMSAPI.pl – system masowej wysyłki SMS, używany przez ponad 21 000 firm.

Shoper

Shoper należy do najpopularniejszych systemów sklepowych, wykorzystywany przez ok. 10000 sklepów.

shopconector

Shopconnector to integrator ofert sklepów i rabatów.

Sage

Sage to dostawca oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem.

Ruch

No i kiosk Ruchu, ale tym razem z ofertą usługi kurierskiej Paczka w Ruchu gwarantującą dostęp do 2200 punktów sieci RUCH.  Przelewy24

Platforma Przelewy24 dostarcza największą w Polsce ilość metod płatniczych.  Plast_farb

PLAST-FARB należy do wiodących przetwórców tworzyw sztucznych w Polsce, a wjego ofercie znajdziemy szeroką gamę produktów – koperty kurierskie i bezpieczne, torby bezpieczne i lotniskowe, taśmy bezpieczne i plombujące jak również torby reklamowe i worki.

Payu

PayU oferuje ponad 250 kanałów płatności oraz usługi typu eWallet, płatności jednym kliknięciem i płatności mobilne. W Europie obsługuje kilkadziesiąt tys. merchantów, m.in.: Allegro, AmRest, MAKRO, Orange, PKP IC, PLAY, Showroom.pl, TUi, Virgin Mobile.

Payius

Payius to także system płatności online. Tworzy systemy rezerwacji internetowych dla branży hotelarskiej, wypożyczalni.

orbitvu1

ORBITV to system zautomatyzowanej fotografii produktowej 2D, 3D i 360°.

Komputronik

Na targach pojawiła się firma Komputronik z rozwiązaniami dla biznesu i platformą Net Corner umożliwiającą kompleksową obsługę klienta.

optvo

Głównym produktem firmy Optvo jest narządzie do profesjonalnego e-mail marketingu. Firma oferuje kampanie marketing automation, dynamiczny szablon newsletterów, targetowanie wysyłek do grup docelowych, narzędzie do rekomendacji oraz raportowanie.

Marketizator

Marketizator to platforma do optymalizacji konwersji..

Kei_pl

Kei.pl świadczy usługi hostingowe, oferując własne Centrum Danych.

isystems

Firma i-systems dostarcza oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji, a wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu.

hurra_com

Hurra.com dostarcza zaawansowane narzędzia wspierające marketing internetowy.   Gadzet_reklamowygadzet_reklamowy2

ReklamowyGadzet oferuje – jak mówi nazwa – gadżety reklamowe i materiały drukowan.

Freshmail

FreshMail – system do email marketingu.

FerBuy1

fatpak

e-shop

ecard

Dronowo_pl

Nie zabrakło i dronów…

dpd

dotpay

criteo

checkoutportal

BM

apaczka

AlterPAge

affiliate

360point

2clickshop

ekomers


GM

Related posts

Top
font