10 rzeczy, które warto wiedzieć o Sniper Ghost Warrior 3

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą Sniper Ghost Warrior 3, CI Games prezentuje nowy film, który pomoże zarówno nowicjuszom, jak i weteranom serii w odnalezieniu się na tyłach wroga w najbardziej rozbudowanej przygodzie snajperskiej.

Sięgnij po te rady przed wyruszeniem na misję w Gruzji

Jak widać na filmie, gra oferuje całą gamę różnych sposobów prowadzenia rozgrywki. Kontroluj i modyfikuj drony, używaj pokaźnego arsenału, przesłuchuj przeciwników i odkrywaj trzy rozległe mapy w stylu otwartego świata, wypełnione sekretami i czyhającymi niebezpieczeństwami.

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.

Sniper Ghost Warrior 3 trafi na konsolę PlayStation4, Xbox One oraz Windows PC 25 kwietnia 2017 roku.


Więcej informacji na temat CI Games i Sniper Ghost Warrior 3:
CI Games: www.cigames.com
Sniper Ghost Warrior 3:  www.sgw3.com
Facebook: www.facebook.com/SniperGhostWarrior
Twitter: www.twitter.com/SGW3Game

Related posts

Top
font