Kolorowe, kompaktowe i bezprzewodowe…

Sony SRS-X33

Sony SRS-X11

SRS-X11 będzie oferowany od kwietnia w 5 odmianach kolorystycznych (czarnej, białej, różowej, niebieskiej i czerwonej) i dostarczany w komplecie z paskiem silikonowym, który ułatwi przenoszenie.

Oferta niewielkich. bezprzewodowych głośników rozszerzyła się właśnie za sprawą trzech modeli firmy Sony, które maja zapewnić znakomity dźwięk i wygodę słuchania. Modele SRS-X11, SRS-X33 i SRS-X55 łączą małe wymiary z dużą mocą dźwięku, a dzięki technologiom Bluetooth i NFC pozwalają błyskawicznie podłączać inne urządzenia i odtwarzać muzykę w transmisji strumieniowej. Dodatkową zaletę stanowi funkcja zestawu głośnomówiącego pozwalająca pogodzić słuchanie ulubionych utworów z rozmowami przez telefon.

Wysoka jakość dźwięku przesyłanego przez Bluetooth to zasługa nowo opracowanej przez Sony technologii audio LDAC, którą zastosowano w modelach SRS-X33 i SRS-X55. Pozwala ona transmitować przez łącze Bluetooth nawet trzykrotnie więcej danych niż obecne systemy bezprzewodowe. Tak przesyłana muzyka brzmi o wiele lepie. W uzyskaniu piękniejszego dźwięku z głośników SRS-X33 i SRS-X55 pomaga kilka innych technologii Sony takich, jak S-Master, DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) czy ClearAudio+. Ich połączenie zapewnia mocniejszy bas, większą czystość brzmienia i bogaty, finezyjny dźwięk.

SRS-X11 jest najmniejszym głośnikiem w ofercie: ma kształt sześcianu o boku 61 mm. Mimo to jego moc wynosi 10 W, a dwie membrany bierne zapewniają bogaty, głęboki bas. Funkcja Speaker Add pozwala połączyć dwa głośniki SRS-X11 i uzyskać dwukrotnie wSony SRS-X33iększą moc (w trybie Double) lub prawdziwy efekt stereo (w trybie Stereo). Wewnętrzny akumulator wystarcza na mniej więcej 12 godzin — czyli cały dzień bezprzewodowego słuchania.

SRS-X33 ma wymiary 185 x 60 x 59 mm — i chociaż jest o 20% mniejszy od swojego poprzednika SRS-X3, nie ustępuje mu jakością dźwięku. Doskonale nadaje się do słuchania muzyki w promieniach letniego słońca: jego wewnętrzny akumulator wystarcza na cały dzień słuchania — dokładnie na 12 godzin. Całkowita moc wyjściowa tego dwukanałowego głośnika wynosi 20 W. Dwie membrany bierne nadają basowi większą głębię i pozwalają zwiększać głośność bez obaw o powstanie zniekształceń.

Sony SRS-X55

Głośnik SRS-X55 będzie dostępny od maja w wersjach czarnej, białej i czerwonej.

SRS-X55 zwraca uwagę stylowym wzornictwem i wyznacza nowy standard jakości dźwięku z głośnika o niewielkich wymiarach. 2.1-kanałowy system z dwiema membranami biernymi ma moc wyjściową 30 W — wystarczająco dużą, by dobrze bawić się ze znajomymi. Wbudowany akumulator pozwala 10 godzin odtwarzania i gwarantuje mocny dźwięk, który umili pracę i pozwoli zaprezentować przyjaciołom najnowsze odkrycia muzyczne.

 

Related posts

Top
font