55 cali NEC na ściany wideo

NEC X555UNS

W ofercie firmy NEC pojawiły się dwa nowe monitory wielkoformatowe wzbogacając portfolio rozwiązań 24/7 do ścian wideo. Nowe modele to: NEC MultiSync X555UNS oraz NEC MultiSync X555UNV. Oba 55 – calowe monitory są idealne do wyświetlania informacji i reklamy cyfrowej na wielomonitorowych ścianach wideo.

NEC X555UNS

NEC X555UNS

Nowe modele posiadają ultrawąskie ramki, dzięki którym w ścianie wideo odległość pomiędzy ekranami wynosi zaledwie 3,5 mm. Monitory różnią się jasnością, która dla NEC X555UNS wynosi 700 cd/m², a dla NEC X555UNV – 500 cd/m². Urządzenia wyposażono w panel S-IPS zapewniający wyjątkową jakość obrazu i doskonałe odwzorowanie kolorów. Nowa technologia panelu jest szczególnie istotna dla takich branż, jak: handel, media i transport.

Tobias Augustin, Product Manager Large Format Displays w NEC Display Solutions Europe komentuje: – Ściany wideo w branży handlowej mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe – mogą inspirować i kierować kupujących podczas ich wizyty w sklepie, a ostatecznie zachęcać do kupna. Właściciele również powinni pamiętać o tym, że mogą w łatwy sposób zarządzać ścianą wideo, która zapewnia dobry zwrot z inwestycji. Obszerne i zróżnicowane portfolio NEC odzwierciedla nasze zrozumienie tych potrzeb biznesowych.

NEC X554UNV

NEC X554UNV

Monitory X555UNS i X555UNV używają miejscowego przyciemniania ekranu w celu dynamicznego dostosowania do wyświetlanych treści. Ciemniejsze miejsca obrazu są automatycznie przyciemniane, natomiast jaśniejsze wykorzystują pełen potencjał podświetlenia.
Dzięki bogatemu zestawowi inteligentnych funkcji monitory są łatwe w instalacji i obsłudze, zapewniając niezawodną wydajność pracy w trybie 24/7. Wbudowany sensor NFC umożliwia prostą instalację i znacznie zmniejsza czas konserwacji. Oba monitory oferują także wydajność energetyczną i niezawodność wymagane przy nieprzerwanej pracy przez wiele godzin. Podświetlenie LED zapewnia niskie zużycie energii i dłuższą żywotność podświetlenia. Urządzenia dysponują unikalnym, autorskim systemem zarządzania ciepłem, włącznie z automatycznym monitoringiem i sterowaniem wentylatorami, co gwarantuje stabilne i niezawodne działanie. Dzięki gniazdu opcji OPS klienci mogą w prosty sposób modernizować monitory w dowolnym czasie bez konieczności używania zewnętrznych kabli i urządzeń, co zapewnia bezpieczeństwo inwestycji i jest przyszłościowym rozwiązaniem.

Monitor do ścian wideo NEC MultiSync X555UNS jest już dostępny na polskim rynku, natomiast NEC MultiSync555UNV pojawi się w sprzedaży już na początku grudnia 2015 r.


 

Related posts

Top
font