Akcesoria gamingowe Rapoo

Mysz VPRO V900

 

Rapoo, producent akcesoriów bezprzewodowych zaprezentował na targach Gamescom szeroką gamę rozwiązań dla graczy. Największym zainteresowaniem cieszyły się produkty należącej do nowej marki VPRO.

Mysz VPRO V900Rapoo po zdobyciu Chin, gdzie kontroluje 42 % rynku mobilnych akcesoriów komputerowych, wyruszyło na podbój Europy. Doskonałym miejscem do pochwalenia się nową serią produktów dla graczy były prestiżowe targi Gamescom, odbywające się w dniach 13-17.08 w Kolonii. Na luksusowe myszy gamingowe wcale nie trzeba wydawać fortuny, czego najlepszym przykładem jest mysz V900, członek rodziny VPRO. Gryzoń posiada siedem przycisków funkcyjnych i doskonale łączy ergonomię z ciekawą linią wzorniczą. Wysokiej jakości materiały oraz komponenty sprawiają, że V900 jest wyjątkowo trwała oraz wygodna w użytkowaniu. Mikroprzełącznik Omron gwarantuje żywotność, liczoną w kilkunastu milionach kliknięć oraz bardzo szybki czas reakcji. Myszka dysponuje sensorem laserowym pracującym w zakresie 8200 DPI. Bardzo efektownie prezentuje się podświetlenie Multicolor LED. Co ciekawe, użytkownik może wybrać jeden z szesnastu milionów kolorów.

Klawiatura VPRO V700Klawiatura V700 również należy do marki VPRO. Urządzenie posiada aż 106 programowalnych klawiszy z funkcją tworzenia makr. To opcja chętnie wykorzystywana przez zaawansowanych graczy, pozwalająca przypisać odpowiednim przyciskom polecenia systemowe lub sekwencje klawiszy. Trwałe mikroprzełączniki zapewniają długą żywotność – ponad 60 milionów operacji, zaś siła nacisku – 50 g oraz 2 mm skok klawiszy to gwarancja bardzo szybkiego czasu reakcji. Gracze docenią też anti-ghosting, czyli możliwość odczytywania przez system wielu klawiszy wciśniętych jednocześnie. Pracę V700 wspiera 32 bitowy procesor ARM taktowany częstotliwością 60 MHz.

– Marka VPRO jest najmłodszym dzieckiem Rapoo. Jej oficjalna premiera miała miejsce w czerwcu bieżącego roku. To bardzo ciekawe przedsięwzięcie, mające ogromne szanse na rynkowy sukces. Producentowi udało się połączyć przystępną cenę z wysoką jakością akcesoriów, co w przypadku akcesoriów gamingowych zdarza się niezwykle rzadko. Nie bez znaczenia jest fakt, iż zespół opracowujący linię produktów VPRO, bazuje na ogromnym doświadczeniu. Wystarczy powiedzieć, że liczbę graczy komputerowych w Chinach szacuje się na 338 milionów osób. Żaden inny kraj nie może pochwalić się taką liczbą – mówi Maciej Kowalczyk, Brand Manager Rapoo w Hama Polska.

Klawiatura V700 oraz mysz V900 trafią na półki rodzimych sklepów jesienią. Wyłącznym dystrybutorem produktów Rapoo w Polsce jest firma Hama Polska.

 

Related posts

Top
font