AOC myConnect – przenośny monitor na USB 3.0

    Firma AOC przedstawiła nowy model monitora wyposażonego w port Micro USB 3.0. Jest to 15,6-calowy model myConnect (e1659Fwu), który może posłużyć jako dobre uzupełnienie komputera przenośnego o dodatkowy wyświetlacz.

Monitor wyświetla obraz w rozdzielczości do 1366 x 768 pikseli, a maksymalna jasność podświetlenia matrycy wynosi 200 cd/m2. Jest cienki (22,9 mm) oraz waży 1,2 kilograma, a więc zapewnia łatwy transport. Dodatkowo do zestawu dołączane jest etui, które ochroni ekran przed zarysowaniami. Całość kosztuje około 550 zł. Monitor ten powinien dobrze sprawdzić się podczas spotkań i podróży biznesowych, jak i przy wielozadaniowej pracy na notebooku, gdzie dodatkowy wyświetlacz oznacza wyższy komfort działania. Pobór energii wynoszący 7 W podczas typowego użytkowania, jak i przesył obrazu do monitora AOC myConnect dokonuje się za pomocą jednego kabla USB. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii DisplayLink.

AOC_e1659Fwu_ico

Obrotowa podpórka monitora pozwala na łatwe przestawienie ekranu z orientacji poziomej na pionową. Dzięki funkcji Smart Auto Pivot wraz z obrotem monitora odpowiednio obróci się także wyświetlany obraz.

 

Tags ,

Related posts

Top
font