Aplikacja społecznościowa dla psów

Dogest

W mobilnych sklepach App Store oraz Google Play można już znaleźć darmową aplikację społecznościową Dogest, stworzoną z myślą o psach oraz ich właścicielach. Ma ona zachęcić do spacerów, urozmaicić je i zachęcić do nawiązywania relacji z innymi właścicielami.

Dogest
JAK TO DZIAŁA?
Opis naszego pupila. Na początek zaczynamy od stworzenia profilu, czyli dodania zdjęcia i kilku istotnych informacji, co ułatwi nawiązanie pierwszego kontaktu. Następnie określamy lokalizację domową. Dzięki temu aplikacja będzie mogła pokazywać spacery w pobliżu miejsca zamieszkania bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy.
Czas na spacer! Główny ekran aplikacji zawiera listę z informacją, kto, kiedy i dokąd idzie. Jeśli zechcemy dołączyć, wystarczy przesunąć palcem na wybranej pozycji w lewo (tzw. swipe left) i gotowe! Możemy również stworzyć własny spacer, który będzie widoczny w aplikacji.
Mapa okolicy. Dzięki zaawansowanej technologii, Dogest rozpoznaje kiedy wychodzimy na spacer z domu i zaczyna pokazywać ikonę naszego psa na mapie. Dzięki temu możemy zobaczyć, gdzie aktualnie spacerują psy w okolicy i dołączyć do nich.

Nawet kiedy wybieramy się na dłuższą wyprawę nie musimy martwić się o zużycie baterii, ponieważ Dogest dostosowuje aktualizację naszej pozycji do prędkości poruszania się człowieka.

Dogest

Aplikacja automatycznie wykrywa powrót w okolicę lokalizacji domowej i przestaje wyświetlać naszą pozycję na mapie.
Wybieracie się na weekend z psem? Jeśli jesteście na drugim końcu Polski i chcecie umówić się na spacer, wystarczy przestawić lokalizację z „mój dom” na „tu gdzie jestem”. Teraz widać ludzi przechadzających się w okolicy.

JAK POWSTAŁ DOGEST?
Wszystko zaczęło się od Fridy. Mała, przygarnięta ze schroniska kulka wyrosła na genialnego psiaka. Dzięki spacerom z nią poznałem wspaniałych ludzi, z którymi – gdyby nie nasze psy – rozminąłbym się na ulicy. Frida jest bardzo towarzyska, więc chciałem, żeby miała jak najwięcej przyjaciół. Takich prawdziwych, psich przyjaciół.
W szalonym pędzie codzienności trudno złapać się na wspólny spacer nawet ze znajomymi z osiedla. Dlatego wpadłem na pewien pomysł i tak powstał Dogest – aplikacja pomagająca zdobywać psu przyjaciół i umawiać się na wspólne spacery w bardzo prosty sposób.
Dogest to tak naprawdę prosta platforma społecznościowa. Chcemy, aby ludzie oraz ich pupile mogli nawiązywać nowe kontakty, a spacer był tą wspaniałą częścią dnia spędzaną wspólnie z przyjaciółmi –
powiedział Marcin Cudzik, pomysłodawca i współtwórca Dogest.

Dostępność. Dogest jest dostępny za darmo na urządzenia z systemem Android (od wersji 4.0.3) oraz iOS + iWatch (od wersji iOS 8.2), w 5 językach: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim i portugalskim. App Store: http://bit.ly/dogestios, Google Play: http://bit.ly/dogestandroid

***

***

Top
font