Bardzo kompaktowy komputer

PC Stick

Firma ARCHOS poszerza ofertę o ARCHOS PC Stick – kompaktowy komputer osobisty ze złączem HDMI. Jest tak mały, że mieści się w kieszeni, a to wszystko za mniej niż 100 € – zachwala Loic Poirier, CEO w firmie ARCHOS.

PC Stick TV

Moc w kieszonkowych rozmiarach
Podłączając ARCHOS PC Stick do urządzenia z wejściem HDMI takiego, jak telewizor czy monitor, użytkownik w kilka chwil uzyskuje dostęp do swojego komputera. PC Stick łączy się z klawiaturą, myszką i innymi akcesoriami za pomocą Bluetooth lub portu USB, co umożliwia korzystanie z zawartości komputera. Możliwe jest także podłączenie smartfona lub tabletu i przekształcenie go w klawiaturę kompatybilną z PC Stick.

PC STick-on hand
Najnowsza wersja systemu – Windows 10
ARCHOS PC Stick wyposażony jest w system operacyjny Windows 10, ponadto zainstalowano na nim pakiet Microsoft Office łącznie z programami Microsoft Word Mobile, Excel Mobile i PowerPoint Mobile. Dodatkowo użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Cortana – osobistego asystenta systemu Windows, jak i pełnego dostępu do aplikacji ze Sklepu Windows 10, które pozwolą na spersonalizowanie komputera. Co warto podkreślić, po raz pierwszy w historii systemu Windows wprowadzono obsługę wirtualnych pulpitów.

PC StickARCHOS PC Stick wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F z układem graficznym Intel HD Graphics. Dodatkowo urządzenie oferuje 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej oraz możliwość jej rozszerzenia za pomocą karty micro-SD.

ARCHOS PC Stick dostępny będzie po wakacjach.

Top
font