BenQ GH680F z 35x zoomem i Wi-Fi

Firma BenQ oferuje już w Polsce swój najnowszy 20 Mpix aparat GH680F z Wi-Fi, dostępem do Facebooka i chmury, aplikacją dla Androida oraz wieloma ciekawymi funkcjami. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi użytkownik może bezpośrednio z aparatu dzielić się zdjęciami w mediach społecznościowych oraz wysyłać je mailem. Wraz z zakupem aparatu użytkownik otrzymuje bezpłatny dostęp do 5 GB pamięci w chmurze BenQ, gdzie może bezpiecznie przesyłać i przechowywać swoje zdjęcia.

BenQ_GH680FSterowanie ze smartfona

Bezpłatna aplikacja dla urządzeń z systemem Android umożliwia zdalne sterowanie aparatem np. za pośrednictwem smartfona – z dotykowego ekranu można sterować zoomem, ustawiać samowyzwalacz, zwalniać migawkę, widząc oczywiście na ekranie smartfona, to co widzi obiektyw aparatu. Bez problemu można również podglądać zdjęcia zapisane w aparacie oraz kopiować je do pamięci telefonu czy tabletu.

Współrzędne zdjęcia z GPS

Połączenie GH680F ze smartfonem umożliwia oznaczanie zdjęć współrzędnymi ich wykonania, a następnie pozycjonowania ich na mapach.

Zdjęcia jako kody QR

BenQ GH680F może zapisywać zdjęcia w postaci kodów QR, co znakomicie ułatwia dzielenie się zdjęciami, wprowadzając jednocześnie element niespodzianki – zdjęcie widoczne jest dopiero po zeskanowaniu kodu QR np. smartfonem.

BenQ_GH680F_0335-krotny zoom optyczny i wiele funkcji

Z fotograficznego punktu widzenia BenQ GH680F to doskonale wyposażony aparat. Ma on 20 Mpix matrycę CCD Sony 1/2,3”, 35x szerokokątny zoom optyczny (35-875 mm dla klatki 35 mm) składający się z czternastu soczewek w 10 grupach. W trybie makro zdjęcia można wykonać z odległości 1 cm. Ruchomy ekran 3 calowy ekran o rozdzielczości 460 000 pixeli ułatwia tworzenie kreatywnych ujęć i fotografowanie w tłumie np. na koncertach. Aparat umożliwia również kręcenie filmów o rozdzielczości 1980 x 720 / 30fps z dźwiękiem. GH680F obsługuje karty pamięci SD do pojemności 65 GB. Wbudowana elektroniczna poziomnica ułatwia wykonywanie „prostych” zdjęć. Kreatywne fotografowanie wspomaga wiele funkcji pomocniczych np. MagiQ umożliwiających tworzenie ciekawych efektów (mirror, duplicate, etc.). Funkcja Panorama umożliwia łatwe tworzenie panoramicznych zdjęć w zakresie do pełnych 360°.

Aparat dostępny będzie w Polsce w drugiej połowie czerwca w sugerowanej cenie około 900 zł.

Related posts

Top
font