Canon IXUS i SELPHY

IXUS 285 HS

Trzy najnowsze aparaty kompaktowe IXUS – IXUS 285 HS, IXUS 180 i IXUS 175 to ultrapłaskie modele oferujące zaawansowane funkcje kreatywne i rozbudowane opcje łączności. Ich dopełnieniem może być nowa drukarka fotograficzna SELPHY CP1200.

Canon IXUS 285 HS

Canon IXUS 285 HS

Nowe aparaty IXUS 285 HS, IXUS 175 i IXUS 180 zapewniają gotowość do pracy w każdej sytuacji. Wszystkie trzy modele są wyposażone w ultraszerokokątny obiektyw z 8-, 10- i 12-krotnym zoomem optycznym oraz technologią Zoom Plus dla uzyskania jeszcze większych zbliżeń z zachowaniem wysokiej jakości obrazu. Najnowsze aparaty oferują także funkcję Auto Zoom, która analizuje scenę, określa liczbę osób na zdjęciu i dobiera optymalne zbliżenie, pomagając utrzymać fotografowany obiekt w kadrze.

Nowe aparaty wyposażono w dedykowany przycisk nagrywania wideo, który za jednym dotknięciem umożliwia tworzenie wspaniałych filmów. Dodatkowo, modele IXUS 285 HS i IXUS 180 zostały wyposażone w technologię inteligentnej optycznej stabilizacji obrazu, dzięki której aparat automatycznie dostosowuje się do sceny i zapewnia ostre, szczegółowe zdjęcia i filmy, także te zrobione w ruchu.

IXUS 285 HS

IXUS 285 HS posiada tryb twórczego ujęcia (Creative Shot), który za naciśnięciem spustu migawki automatycznie wykonuje pięć kreatywnych ujęć jednego kadru –funkcja, która pomoże zaskoczyć przyjaciół i bliskich niestandardową fotografią. Z kolei tryb Story Highlights pozwoli na nowo przeżyć uwiecznione momenty – analizuje zdjęcia i klipy z podziałem na daty lub wybrane osoby, a następnie łączy je w materiał wideo.

W nowych aparatach IXUS zastosowano zaawansowane technologie przetwarzania obrazu Canon. IXUS 285 HS został wyposażony w matrycę CMOS o rozdzielczości 20,2 megapiksela, a pozostałe dwa modele – IXUS 180 i IXUS 175 – w matrycę o rozdzielczości 20 megapikseli. Zaawansowany procesor DIGIC 4+ zapewnia niezwykle krótki czas reakcji i doskonałą jakość obrazu, dzięki czemu fotografie będą jeszcze bardziej realistyczne. Dodatkowo, model IXUS 285 HS pomaga uzyskać naturalne zdjęcia w słabym świetle dzięki Canon HS System.

IXUS 285 HS

Dzielenie się wspomnieniami staje się jeszcze łatwiejsze. Wszystko dzięki bezprzewodowej łączności Wi-Fi i funkcji dynamicznego NFC, która jednym dotknięciem inicjuje przesyłanie obrazów do zgodnego smartfonu lub stacji Canon Connect Station CS100. Rozbudowane funkcje łączności bezprzewodowej pozwalają także na udostępnianie fotografii bezpośrednio w portalach społecznościowych czy przechowywanie zdjęć i filmów w chmurowej platformie do zarządzania multimediami Canon irista.

SELPHY CP1200: mobilne drukowanie

Nowa drukarka fotograficzna SELPHY CP1200 pomoże przenieść wspomnienia na papier. Wbudowany moduł łączności Wi-Fi i zgodność z funkcją AirPrint pozwalają łączyć się ze smartfonami, tabletami i kompatybilnymi aparatami, zapewniając trwałe wydruki o jakości laboratorium fotograficznego w czasie krótszym niż minuta. Technologia druku termosublimacyjnego zastosowana w urządzeniu SELPHY CP1200 pozwala na wydruk z różnym wykończeniem bez konieczności zmiany rodzaju papieru. Drukarka zapewnia wiele bardzo szybkich sposobów dzielenia się wspomnieniami, dzięki wydrukom z aparatu czy smartfona: w formacie kwadratowym, pocztówkowym, karty kredytowej czy mininaklejek. Dodatkowo, dzięki opcjonalnej baterii o dużej pojemności, drukarka umożliwia wydruk do 54 wysokiej jakości odbitek na jednym ładowaniu, nawet podczas drukowania na zewnątrz.

Canon SELPHY CP1200

IXUS 285 HS
• ultrapłaska konstrukcja.
• matryca CMOS o rozdzielczości 20,2 megapiksela.
• tworzenie wspaniałych filmów Full HD za jednym dotknięciem.
• łatwe udostępnianie i zdalne sterowanie.
• tryby kreatywne.

IXUS 180
• ultrapłaska konstrukcja.
• matryca CMOS o rozdzielczości 20 megapikseli.
• tworzenie wspaniałych filmów Full HD za jednym dotknięciem.
• łatwe udostępnianie i zdalne sterowanie.

IXUS 175
• ultrapłaska konstrukcja.
• matryca CMOS o rozdzielczości 20 megapikseli.
• tworzenie wspaniałych filmów Full HD za jednym dotknięciem.
•  łatwe udostępnianie i zdalne sterowanie.
SELPHY CP1200
• kompaktowa, stylowa konstrukcja.
• łatwe i szybkie drukowanie z urządzeń mobilnych.
• trwałe wydruki o jakości laboratorium fotograficznego.
• wybór wykończenia na standardowym papierze fotograficznym


Related posts

Top
font