Canon PowerShot G1 X Mark II – kompakt dla zawodowca

Canon PowerShot G1 X Mark II

Specjalne wydanie „OiD” jest już dostępne. Bezpłatnie. I zgodnie z życzeniami można pobrać ja na komputer, tablet lub poczytać i pooglądać online. Specjalne, bo specjalnie zajęliśmy się jednym aparatem – kompaktem Canon PowerShot G1 X Mark II. Potestowaliśmy go trochę i… bardzo przypadł nam do gustu. Innym fotografom zresztą też.

Canon PowerShot G1 X Mark II dzięki dużej matrycy i szybkiemu zmiennoogniskowemu obiektywowi zapewnia wydajność i wszechstronność typowe właśnie dla lustrzanek cyfrowych, tylko że w formie tradycyjnej kompaktowej obudowy. O tym, że tak jest, przekonują zawodowi fotografowie z wieloletnim doświadczeniem. Niejednokrotnie nagradzani, których zdjęcia zdobią wystawy i czasopisma całego świata. Są oni często ambasadorami marki Canon albo ściśle z nią współpracują. Prezentują różne rodzaje fotograficznego rzemiosła, ale ich rady, sugestie często się pokrywają. Wiele z nich to proste, wydawać by się mogło, oczywiste zasady, ale to one są najważniejsze i brak ich stosowania najczęściej bywa przyczyną kiepskich zdjęć, których mnóstwo w naszych albumach czy internetowych galeriach.

Kto więc chce odciążyć się od dźwigania lustrzanki i torby z osprzętem, powinien zwrócić uwagę na ten aparat, a najpierw może o nim przeczytać na http://oid.info.pl/OiD_online_6.html. W numerze także o nowych amatorskich kompaktach superzoom Canon PowerShot SX520 HS i SX400 IS.

Canon PowerShot G1 X Mark II

Related posts

Top
font