CorelDraw 2019

Jak co roku mamy kolejną odsłonę pakietu Corela – CorelDRAW Graphics Suite 2019. Dodatkowo – przypada właśnie 30 rocznica debiutu CorelDRAW Corel. Tym razem linia produktów CorelDRAW Graphics Suite została wzbogacona o aplikację CorelDRAW.app do projektowania graficznego z poziomu aplikacji webowej.

„CorelDRAW zyskał renomę jednego z wiodących pakietów do projektowania graficznego, który pozwala osiągać profesjonalne rezultaty pracy i wydruki, oraz zapewnia łatwość obsługi” — komentuje Klaus Vossen, starszy menedżer ds. pakietu CorelDRAW. „Projektanci zasługują na możliwość decydowania o systemie, na którym pracują. Dzięki wersji 2019 wybór ten obejmuje również komputery Mac, na których profesjonalni graficy mogą korzystać z najnowocześniejszych narzędzi”.

„Świętujący swoje 30-lecie zespół ds. pakietu CorelDRAW opracowuje innowacyjne i obiecujące produkty, które przyczynią się do dużych zmian na rynku projektowania graficznego” — powiedział Gérard Métrailler, wiceprezes wykonawczy globalnego działu ds. produktów w firmie Corel. „Niedawne przejęcie spółki Parallels oraz wprowadzenie na rynek nowego pakietu CorelDRAW Graphics Suite, dostępnego również na systemie macOS, umacnia pozycję firmy Corel jako dostawcy wyjątkowego oprogramowania zaspokajającego potrzeby specjalistów z różnych dziedzin, dysponujących zróżnicowanymi umiejętnościami i korzystających z odmiennych systemów”.

 • Kompletny zestaw profesjonalnych narzędzi do projektowania: Bogato wyposażony przybornik zawiera intuicyjne i zintegrowane aplikacje. Możliwe jest korzystanie z programów CorelDRAW do projektowania grafik wektorowych, ilustracji i układów stron; Corel PHOTO-PAINT do edycji zdjęć; Corel Font Manager do indeksowania i porządkowania bibliotek czcionek; AfterShot 3 HDR do przetwarzania obrazów RAW, a także z nowej aplikacji CorelDRAW.app, która zapewnia dostęp do narzędzi graficznych praktycznie z dowolnego miejsca.
 • Najnowocześniejsze technologie: Nowe, rewolucyjne narzędzie do rysowania wektorowego, które naśladuje proces szkicowania na papierze. LiveSketch to pierwsze na rynku rozwiązanie, które umożliwia projektowanie grafik wektorowych, bazujące na sieci neuronowej. Pozwala również w inteligentny sposób interpretować, dostosowywać i łączy odręczne pociągnięcia z istniejącymi krzywymi wektorowymi, ułatwiając szkicowanie i rysowanie bezpośrednio na urządzeniu obsługującym rysik.
 • Dostosowany do preferencji użytkowników systemu macOS: Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla systemu macOS odzwierciedla elementy najbardziej popularne wśród użytkowników tego systemu operacyjnego, w tym menu, okna, widoki, pola i etykiety oraz przyciski. Zapewnia także obsługę trybu ciemnego w systemie macOS Mojave i paska Touch Bar na komputerach MacBook Pro.
 • Łatwość obsługi: Ten zestaw zaawansowanych aplikacji oferuje intuicyjne narzędzia, materiały do nauki i przykładowe projekty, które pozwolą w prosty sposób rozpocząć pracę i szybciej przygotowywać projekty.

 • NOWOŚĆ: Okno Dokowane Obiekty: Całkowicie przeprojektowane, nowe okno Dokowane Obiekty oferuje bezpośrednią kontrolę nad strukturą dokumentu oraz możliwość szybkiego dostępu do jego elementów, co przyczynia się do przyspieszenia pracy nad projektem.
 • NOWOŚĆ: Niedestrukcyjne efekty: Dostępność licznych efektów daje możliwość modyfikacji i eksperymentowania z nimi w ilustracjach wektorowych i na mapach bitowych, zachowując obraz lub obiekt źródłowy w programie CorelDRAW.
 • NOWOŚĆ: Tok pracy z dokładnością do pojedynczych pikseli: Wyraźne grafiki internetowe za każdym razem. Funkcja wyróżnienia siatki pikseli z krawędzią strony umożliwia nadanie eksportowanym grafikom wyrazistych krawędzi, a nowy przycisk wyrównywania do siatki pikseli pozwala w prosty sposób poprawiać kształty.
 • NOWOŚĆ: Nowoczesne szablony: Możliwość uzyskania profesjonalnych rezultatów dzięki szerokiej gamie nowych szablonów wyświetlanych w oknie dialogowym „Nowy z szablonu”. Pozwalają na dostosowanie szablonu, co umożliwia tworzenie wyjątkowych projektów.
 • ULEPSZENIE: Wygląd, funkcjonalność i wydajność: Usprawnienia interfejsu umożliwiają łatwiejszą nawigację oraz zwiększenie spójności i produktywności. Korzystanie z ulepszeń w zakresie wydajności poprawiających pozwala między innymi na usprawnienie edycji tekstu, czasu uruchamiania czy wczytywania dokumentów i renderowania grafiki.

Możliwość pracy w dowolnym miejscu dzięki nowej aplikacji internetowej CorelDRAW.app

Aplikacja CorelDRAW.app, będąca częścią pakietów dostępną z poziomu systemu Windows i macOS, pozwala zwiększyć wydajność i kreatywność niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Zapewnia dostęp do plików pakietu CorelDRAW przechowywanych w chmurze, a także umożliwia dodawanie adnotacji i elementów projektu oraz rozpoczęcie nowego projektu na dowolnym urządzeniu — wszystko to dzięki innowacyjnym narzędziom. Użytkownicy aplikacji decydujący się na dodatkowy model subskrypcji zyskują dostęp do dodatkowych opcji profesjonalnych.

Podczas zakupu pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2019 do systemu Windows lub macOS najważniejsza jest możliwość wyboru

 • Licencja stała: Jednorazowa płatność za licencję stałą, bez dodatkowych opłat miesięcznych lub rocznych.
 • Licencja w ramach subskrypcji: Niska opłata uiszczana co roku i możliwość rezygnacji z subskrypcji, gdy potrzebna będzie zmiana oprogramowania. W okresie obowiązywania subskrypcji użytkownik ma dostęp do najnowszej wersji oprogramowania.

Więcej informacji na temat opcji zakupu znajdą Państwo na stronie www.coreldraw.com.

Dostępność i ceny

Pakiety CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla systemu Windows i CorelDRAW Graphics Suite 2019 na komputery Mac są dostępne w następujących językach: polskim, angielskim, chińskim uproszczonym, chińskim tradycyjnym, czeskim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, portugalskim (brazylijskim), rosyjskim, tureckim oraz włoskim. Sugerowana cena pełnej wersji każdego pakietu to 2699 PLN. Zarejestrowani użytkownicy dowolnej poprzedniej wersji pakietu CorelDRAW Graphics Suite mogą dokonać uaktualnienia do pakietu do systemu Windows w sugerowanej cenie detalicznej 1499 PLN (dotyczy wersji nie do odsprzedaży, OEM i akademickiej). Cena subskrypcji wynosi 998,99 PLN za rok. Ceny w Europie zawierają podatek VAT.

Posiadacze pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2019 mają dostęp do aplikacji CorelDRAW.app.

W ramach modelu subskrypcyjnego użytkownicy aplikacji mają dostęp do jeszcze większej liczby opcji profesjonalnych.

Firmy mogą skorzystać z opcji zakupu licencji zbiorowych, a także z CorelSure, programu serwisowania oprogramowania, która daje dodatkowe korzyści, w tym wdrażanie sieciowe i wirtualizację. Więcej informacji o opcjach licencjonowania pakietu CorelDRAW można znaleźć na stronie www.coreldraw.com/business.

Oprogramowanie CorelDRAW 2019 do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron będzie dostępne jako samodzielna aplikacja w modelu subskrypcyjnym — zarówno w sklepie Apple AppStore dla systemu macOS, jak i na Microsoft Store dla Windows.

Dodatkowe informacje oraz 15-dniowa, darmowa wersja próbna (dostępna bez konieczności podawania danych potrzebnych do dokonania płatności)
są dostępne na stronie www.coreldraw.com.

Więcej informacji na temat opcji zakupu znajdą Państwo na stronie
www.coreldraw.com.

Informacje o firmie Corel

Corel, jako jeden z wiodących producentów oprogramowania na świecie, oferuje najpopularniejsze i najbardziej znane marki w branży, w tym CorelDRAW, Parallels, MindManager, ClearSlide, Pinnacle i WinZip. Szeroka oferta produktów marki Corel obejmuje narzędzia niezbędne dzisiejszym specjalistom do uzyskania wyższego poziomu kreatywności i wydajności, a co za tym idzie — osiągnięcia sukcesu.

Top
font