Dyski MY PASSPORT na 10. urodziny

WD My Passport

Aby upamiętnić 10. rocznicę rozpoczęcia sprzedaży serii My Passport, firma WD wprowadziła na rynek nowe wzory tych najpopularniejszych zewnętrznych dysków twardych na świecie. W ciągu ostatnich 10 lat sprzedano ponad 60 milionów napędów My Passport, które łącznie zapewniły użytkownikom około 42 000 petabajtów chronionej przestrzeni dyskowej.

WD My Passport

Napędy My Passport Ultra – Metal Edition i My Passport Ultra – Anniversary Edition cechują się eleganckimi obudowami wykonanymi z metalu, pojemnościami do 2 TB oraz funkcjami ochrony danych – w tym tworzenia kopii zapasowych oraz integracji z systemami chmury, która zapewnia dostęp do osobistych danych z dowolnego miejsca w domu i poza nim. Napędy są zamknięte w unikatowej i nowoczesnej aluminiowej obudowie, zapewniając estetyczną ochronę w codziennym użytkowaniu. Oprócz tego dyski te obsługują funkcje szyfrowania sprzętowego i ochrony hasłem, które zapobiegają nieuprawnionemu dostępowi do danych na wypadek zagubienia lub kradzieży urządzenia. Aby zapewnić dodatkową ochronę oraz możliwość współdzielenia danych, My Passport Ultra – Metal Edition jest dostarczany z oprogramowaniem WD SmartWare Pro, które współpracuje z serwisem Dropbox i umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych z komputera na dysk i z dysku w chmurze, a także przywrócanie plików z konta Dropbox do napędu My Passport. Dzięki opisywanym funkcjom dysk jest idealny do przechowywania i zabezpieczania, a także korzystania z cyfrowych danych zarówno w domu, jak i poza nim.

Dziesięć lat to prawdziwy kamień milowy dla każdej technologii konsumenckiej, a możliwość stałego odkrywania produktu na nowo w celu spełnienia zmieniających się potrzeb konsumentów, tak jak miało to miejsce w przypadku linii produktów My Passport, jest czymś, z czego jesteśmy wyjątkowo dumni, twierdzi Tony Tate, wiceprzewodniczący i dyrektor generalny jednostki ds. rozwiązań przechowywania danych firmy WD. Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom za opinie, które otrzymywaliśmy od nich przez wszystkie te lata, i dzięki którym dyski My Passport stały się najpopularniejszymi zewnętrznymi dyskami twardymi w historii.

Cena detaliczna napędu My Passport Ultra – Metal Edition o pojemności 1 TB sugerowana przez producenta wynosi 299 zł, a napędu o pojemności 2 TB wynosi 479 zł.

Related posts

Top
font