Edimax EW-7711MA – najmniejsza karta sieciowa

Adapter Wi-Fi Edimax EW-7711MAC

EDIMAX EW-7711MAC to bezprzewodowa karta sieciowa, która umożliwia komputerom Mac oraz laptopom i ultrabookom z systemem Windows korzystanie z sieci Wi-Fi w najszybszym branżowym standardzie 802.11ac. EW-7711MAC jest to najmniejszy na świecie adapter AC450 pracujący w paśmie 5 GHz.

Edimax EW-7711MAC

Adapter Edimax EW-7711MAC.
Adapter nie ogranicza ruchów, nie przeszkadza w transporcie i nie odstaje od portu USB, przez co minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia.

 

Design karty, poczynając od koloru, poprzez kształt, na niebieskiej diodzie LED kończąc, wpisuje się w nowoczesne wzornictwo urządzeń produkcji Apple. Z adaptera mogą skorzystać także użytkownicy laptopów i ultrabooków z systemami stworzonymi przez Microsoft. Oprócz kompatybilności z MacOS 10.6~10.9 rozwiązanie jest bowiem zgodne również z platformami Windows XP/Vista/7/8/8.1.
Niezwykle małe wymiary urządzenia (zaledwie 6,6 x 17 x 19 mm i tylko 3 gramy wagi!) sprawiają, że staje się ono praktycznie niezauważalnym elementem obudowy umożliwiającym rozbudowę komputera o szybkie i wydajne połączenie w mało obciążonym paśmie 5 GHz.

Karta sieciowa EDIMAX EW-7711MAC umożliwia bezprzewodowe przesyłanie danych z prędkością do 433 Mb/s. Oznacza to, że dzięki niej użytkownik może nawet trzykrotnie zwiększyć szybkość swojego połączenia Wi-Fi w porównaniu z poprzednim standardem sieci – 802.11n. Rozwiązanie to jest idealne do przesyłania filmów w jakości HD, gier online czy innych aplikacji wymagających dużej przepustowości łącza. Adapter oferuje szyfrowanie połączeń we wszystkich dostępnych standardach: 64/128-bit WEP, WPA, WPA2 oraz WPS.
Instalacja urządzenia jest bardzo intuicyjna i trwa kilkanaście sekund a kosztuje ono
około 70 zł.

Edimax Technology
Edimax Technology to światowy lider w projektowaniu i produkcji szerokiej gamy rozwiązań sieciowych, inteligentnych urządzeń do zarządzania domem oraz systemów monitoringu wizyjnego. Misją Edimax jest łączenie ludzi za pośrednictwem sieci komputerowych. Produkty firmy odpowiadają na wszelkie potrzeby mikroprzedsiębiorstw i sektora MŚP, jak również umożliwiają dużym usługodawcom pełne wykorzystanie różnorodnych technologii komunikacyjnych. O ich wysokiej jakości świadczą zaś certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14000. Firma została założona na Tajwanie w 1986 roku.
W 15 lat później z sukcesem zadebiutowała na giełdzie w Taipei.

Top
font