EISA dla Huawei P8

EISA P8

Huawei P8 został „Europejskim smartfonem konsumenckim 2015 – 2016”. Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku trzeci raz z rzędu wyróżniło smartfon zaprojektowany przez Huawei. W uzasadnieniu werdyktu przedstawiciele EISA zwrócili szczególną uwagę na wykonanie aparatu, wysokiej klasy design oraz relację jakości do ceny. Uznanie jurorów wzbudziły: doskonały ekran Full HD IPS‐NEO o przekątnej 5,2 cala, wydajna bateria o pojemności 2,680mAh oraz zastosowana w aparacie soczewka z przysłoną f/2, pozwalająca uzyskać ostre i wyraźne zdjęcia nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

EISA P8
Szczególnie ostatnia funkcja, w połączeniu ze specjalnym trybem „malowania światłem”, pozwala użytkownikom – jedynie za pomocą smartfona – tworzyć kreatywne obrazy, będące nierzadko małymi dziełami sztuki.
– Jesteśmy dumni, że po raz trzeci z rzędu zdobywamy nagrodę EISA. To z jednej strony ogromne wyróżnienie, a z drugiej zobowiązanie do dalszego wkładu w tworzenie innowacyjnych rozwiązań i rozwój sektora konsumenckiego. Sukces modelu Huawei P8 pokazuje, że jako firma idziemy w bardzo dobrym kierunku, a nasze urządzenia są doceniane przez użytkowników na całym świecie. – powiedział Glory Zhang, Chief Marketing Officer, Consumer Business Group (BG).

W sierpniu 2014 roku, Huawei P7 zdobył nagrodę „Europejskiego smartfona konsumenckiego 2014 – 2015” dzięki wysokiej jakości wykończeniu, atrakcyjnej cenie oraz dwóm aparatom cyfrowym (8 i 13 Mpix). Huawei P7 oferowany jest w ponad 100 krajach, a jego sprzedaż przekroczyła 7 milionów sztuk od dnia premiery. W 2013 roku Huawei został nagrodzony w kategorii „Europejski smartfon konsumencki 2013 – 2014” za supersmukły Huawei P6.


red.

Top
font