EOS 760D i 750D – lustrzanki dla początkujących

Canon EOS 760D

Firma Canon zaprezentowała dwie nowe lustrzanki klasy entry-level – EOS 760D i EOS 750D. Dzięki łatwym w użyciu automatycznym trybom fotografowania, EOS 750D idealnie nadaje się do uchwycenia wyjątkowych zdjęć oraz filmów w jakości Full HD. Z kolei EOS 760D oferuje większą swobodę twórczą i kontrolę manualną, pozwalając osiągnąć wspaniałe rezultaty za każdym razem.

Canon EOS 750D
Doskonała jakość zdjęć w każdych warunkach

Canon EOS 760D i EOS 750 zostały wyposażone w nową 24,2-megapikselową matrycę i procesor obrazu Canon DIGIC 6. Dzięki temu połączeniu kolory są żywe, a zdjęcia ostre. Zakres czułości 100-12 800 ISO umożliwia rejestrowanie szczegółowych obrazów, nawet podczas fotografowania w słabym świetle – np. o zmierzchu czy we wnętrzach. Lustrzanki EOS 760D i EOS 750D oferują funkcję wykrywania migotania (Flicker Detection), która synchronizuje moment wykonania każdego zdjęcia z momentem szczytowej jasności źródła migoczącego światła, zapewniając spójne zdjęcia w każdej sytuacji. Technologia ta została po raz pierwszy zastosowana w aparacie EOS 7D Mark II.
Dzięki możliwości fotografowania w trybie zdjęć seryjnych z prędkością do 5 klatek na sekundę, nowe aparaty pozwalają uchwycić dynamikę wydarzeń. Z kolei 19-punktowy krzyżowy autofocus zapewnia ostre i precyzyjne ujęcia – jest doskonały zarówno podczas fotografowania dzikich zwierząt, jak i pełnych akcji wydarzeń sportowych.

Canon EOS 760D

Zatrzymaj wspomnienia w filmach
Nowe lustrzanki pomagają zatrzymać wyjątkowe wspomnienia także za pośrednictwem wideo – filmy można nagrywać w doskonałej rozdzielczości Full HD i udostępniać online w formacie MP4. Zaawansowany system Hybrid CMOS AF III daje możliwość śledzenia filmowanych obiektów, a zgodność z obiektywami wyposażonymi w bezgłośny silnik krokowy (STM) zapewnia płynne ustawianie ostrości oraz dokładną i szybką pracę aparatu. Podczas filmowania kontrastowych scen, tryb HDR pozwala rejestrować szczegóły w jasnych i ciemnych partiach obrazu, natomiast funkcja miniatury umożliwia tworzenie efektów uzyskiwanych profesjonalnymi obiektywami tilt-shift.

Canon EOS 760D

Kontrola i możliwości kreatywne zawsze pod ręką
Aparaty EOS 760D i EOS 750D oferują zaawansowane parametry i precyzyjnie zaprojektowane, kompaktowe body. Zostały wyposażone w ergonomiczny grip i odchylany ekran LCD, które ułatwiają fotografowanie z różnej perspektywy. Dodatkowo, tryby manualne dają kontrolę nad ustawieniami, oferując fotograficzną swobodę. EOS 760D zapewnia dużą precyzję fotografowania – wszystko za sprawą charakterystycznego dla aparatów serii EOS układu przycisków, tylnego pokrętła szybkich nastaw, górnego wyświetlacza LCD oraz inteligentnego wizjera. Umożliwia to szybki dostęp zarówno do funkcji aparatu, jak i zdjęć.
Canon EOS 750D

Dziel się efektami swojej pracy
Wbudowane opcje łączności bezprzewodowej Wi-Fi i NFC pozwalają natychmiast udostępnić ulubione fotografie bliskim lub przesłać na urządzenia mobilne. Można dzielić się wspomnieniami za pośrednictwem kanałów społecznościowych lub przechowywać zdjęcia w usługach chmurowych takich, jak platforma do zarządzania zdjęciami Canon irista, która pozwala bezpośrednio przesyłać pliki za pomocą Wi-Fi. Dzięki NFC szybko i łatwo można połączyć się i przesłać zdjęcia do Canon Connect Station CS100 lub innych urządzeń zgodnych z tym standardem.

EOS_750D_7

Related posts

Top
font