FaniMani.pl- serwis charytatywny

Wtyczka FaniMani

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce serwis, dzięki któremu organizacje społeczne mogą stale pozyskiwać dodatkowe fundusze na swoje działania. Każdy kto robi zakupy przez Internet może, korzystając z portalu, wesprzeć wybrany przez siebie cel społeczny, nie wydając ani złotówki więcej ponad to, co i tak zapłaciłby za wybraną przez siebie rzecz.

schemat

Schemat działania

Jak zrobić zakupy i jednocześnie pomagać? Po prostu rejestrujemy się w serwisie FaniMani.pl, wybieramy sklep (lista wszystkich sklepów), w którym zamierzamy dokonać zakupu, wskazujemy cel (lista wszystkich organizacji), który chcemy wesprzeć i kupujemy. Od każdej takiej transakcji wybrana organizacja społeczna otrzymuje darowiznę w wysokości kilku procent wartości naszych zakupów. Wszystkie wygenerowane przez siebie datki można monitorować i sprawdzać ich aktualny status w zakładce „historia wsparcia”, widocznej po zalogowaniu się na konto.

Obecnie serwis współpracuje z blisko 2000 podmiotami tj. z fundacjami, stowarzyszeniami, szkołami, harcerzami i innymi podmiotami działającymi w trzecim sektorze. FaniMani.pl jest łącznikiem między organizacjami społecznymi, darczyńcami oraz przedsiębiorcami.

– Jednym z naszych głównych założeń jest wspieranie różnych organizacji w zbieraniu funduszy na to, co jest ważne. Swoją misję FaniMani.pl realizuje dzięki współpracy z wieloma firmami, zarówno lokalnymi jak i międzynarodowymi – mówi Norbert Wierbiłowicz, współzałożyciel serwisu.

FaniMani

„Przypominajka” o DOBRYCH zakupach – nowe wtyczki do Mozilla Firefox, Internet Explorer i Google Chrome

Robisz zakupy on-line? Sprawdź nowoczesne rozwiązanie, które przypomni o nowych możliwościach pomagania. FaniMani.pl wprowadza rozszerzenia do przeglądarek, które nie pozwoli zapomnieć o wspieraniu organizacji przy okazji robienia zakupów w sklepach internetowych.

Działanie „przypominajki” jest proste, po jej zainstalowaniu, w trakcie robienia zakupów na stronie e-sklepu, który jest partnerem FaniMani – wtyczka wyświetla w prawym górnym rogu ekranu komunikat, przypominający o możliwości wsparcia dowolnego celu charytatywnego. Po kliknięciu przycisku „Wspieram” następuje automatyczne przekierowanie na FaniMani.pl, gdzie można wybrać organizację, która ma otrzymać część wartości transakcji, następnie klikając „Przejdź do sklepu” kupujący wraca do dokonywanych zakupów.

Plug-in dostępny jest w przeglądarkach Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer. Wystarczy wejść na stronę https://fanimani.pl/aplikacje/, kliknąć w ikonę przeglądarki, z której korzystasz i zainstalować rozszerzenie.


Więcej informacji: FaniMani.pl: www.fanimani.pl

FaniMani.pl na Facebooku: www.facebook.com/faniManifaniMani

Top
font