NOWE JAPOŃSKIE TECHNOLOGIE

NJT

Foto • Animacja • Grafika,
czyli FORUM NOWE JAPOŃSKIE TECHNOLOGIE 2015

Już po raz drugi w Krakowie odbędzie się Forum Nowych Japońskich Technologii – impreza, której pomysłodawcą jest krakowska agencja Lucky Monday PR&Events. Bardzo atrakcyjnie i aktualnie przedstawia się tematyka obejmująca między innymi takie zagadnienia, jak: postprodukcja w fotografii, animacja 3D, digital painting czy obróbka cyfrowa. Wydarzenie, które zaplanowano na 23 października, zostało objęte patronatem Województwa Małopolskiego oraz Ambasady Japonii. Udział w Forum jest bezpłatny.

NJT

Forum NJT to spotkanie mające na celu promocję inicjatyw, instytucji i firm – liderów i integratorów biznesu polskiego i japońskiego w Polsce, jak również konsolidację i rozwój klastrów branżowych związanych z sektorem cyfrowo foto-graficznym. Do udziału w Forum organizator zaprasza producentów i dystrybutorów z dedykowanych sektorów, studia fotograficzne i projektowe, agencje reklamowe i interaktywne, motion designerów, drukarnie, uczelnie artystyczne oraz wszystkich pasjonatów cyfrowej fotografii, grafiki i reklamy, którzy chcą zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w tych dziedzinach.

W programie tegorocznego Forum przewidziano sesje:

EXPERTS FOR PROFESSIONALS – pojawią się w niej prezentacje merytoryczne producentów i dystrybutorów japońskich marek dotyczące nowych rozwiązań, produktów i trendów panujących w sektorze foto-graficznym.

PASSION&LEISURE – w tej sekcji znajdą się wystąpienia wysokiej klasy specjalistów, obejmujące tematykę branżową. Z prelekcją dot. postprodukcji w fotografii pt. „Analogowa ciemnia w cyfrowym świecie” wystąpią:Tomasz Kozakiewicz i Krzysztof Gadomski z House of Retouching. O animacji 3D opowie Marcin Janiec – kreator znanych reklam telewizyjnych i zdobywca licznych międzynarodowych nagród za film „Game”. Natomiast tajniki fotoreportażu prasowego przybliży Jarosław Praszkiewicz z Akademia Fotografii.

• SHOWROOM&WORKSHOPS – jest to część wystawiennicza, w trakcie której uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi rynkowymi produktami światowych marek (aparaty, obiektywy, monitory, tablety, sprzęt drukujący, akcesoria foto) oraz wziąć udział w mini-warsztatach podczas zwiedzania stanowisk producentów. Dodatkowo osoby zainteresowane będą mogły uzyskać doradztwo w zakresie wdrożeń start-upowych.

Jednym z punktów tegorocznej edycji będzie również oficjalne wręczenie nagród laureatom II edycji konkursu Japońskie Kadry 2015.
Partnerzy Forum: Województwo Małopolskie, NEC, Epson, Wacom, Corel, Nikon, AC&C, Tokina, X-Rite, Najlepszefoto.pl, Akademia Fotografii, Manggha, Małopolski Klaster Poligrafii, Shuttout, Helion, House of Retouching, Helion, Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna.
Patroni medialni Forum: TVP Kraków, Radio Plus, Fotografia Masterclass, Visual Communication, Torii, światobrazu.pl, fotomaniak.pl, marketing-news.pl, graffus.com, signs.pl, oid24.pl, japonia-online.pl

Udział w Forum jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja on-line. Decyduje kolejność zgłoszeń.
http://www.japonskietechnologie.pl/index.php/rejestracja
Szczegółowe informacje znajdują się na www.japonskietechnologie.pl

Top
font