Intel Extreme Masters i pierwsze bilety

IEM 2015

Między 12 a 15 marca 2015 w Katowicach odbędą się Mistrzostwa Świata gier komputerowych Intel Extreme Masters. Ze względu na olbrzymi sukces poprzednich edycji imprezy, została ona powiększona o targi rozrywki elektronicznej Intel ESL Expo Katowice na 8.000 m2 powierzchni w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przylegającym bezpośrednio do Spodka.
Fani e-sportu i nowych technologii będą mieli okazję zobaczyć rozgrywki najlepszych graczy na świecie oraz zapoznać się z najważniejszymi nowinkami z branży IT.

IEM 2015
Finał Mistrzostw Świata Intel Extreme Masters zgromadzi w Spodku najlepszych na świecie graczy wyłonionych na drodze eliminacji w Chinach, USA, Kanadzie, Niemczech i Tajwanie.  Najważniejsze mecze turnieju rozegrane zostaną w hali Spodka oraz w obrębie wystawy Intel ESL Expo, gdzie pokażą się największe firmy z branży IT oraz gier komputerowych, m.in. Intel, BenQ, GIGABYTE, HyperX i ROCCAT.
Poza finałem Intel Extreme Masters odbędzie się szereg innych turniejów gier komputerowych, m.in. turniej Counter-Strike: Global Offensive sponsorowany przez firmę Intel.
Poprzednią edycję Intel Extreme Masters w Katowicach odwiedziły 73 000 osób, a ponad 10 milionów fanów obejrzało rozgrywki za pomocą serwisu Twitch. Powiększenie imprezy pozwala organizatorom na wpuszczenie znacznie większej liczby publiczności.

Wstęp na imprezę
W dniach 13-15 marca 2015 wstęp na Intel Extreme Masters oraz Intel ESL Expo będzie darmowy.  12 marca zarezerwowany jest dla gości biznesowych oraz mediów, dla których odbędą się liczne seminaria i konferencje.
Z uwagi na popularność imprezy, organizatorzy wprowadzą do sprzedaży bilety wczesnego wstępu na dni 13-15 marca, umożliwiające priorytetowy wstęp na imprezę.  Ponadto dostępne będą bilety wstępu na 12 marca (business i media day) oraz atrakcyjne karnety Premium z gwarantowanym miejscem i zestawem prezentów.

Szczegóły dotyczące biletów:
Sprzedaż biletów odbędzie się w kilku turach.  Pierwsza tura sprzedaży rozpocznie się 22 grudnia 2014 roku o godzinie 16:00.    
Dystrybucją biletów zajmuje się serwis biletowy TICKETPRO. Bilety można kupić za pośrednictwem strony internetowej http://www.ticketpro.pl lub w jednym z 450 punktów sprzedaży, których listę znajdziecie pod tym linkiem: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html.

Rodzaje oraz ceny biletów

Bilet business & media day – Czwartek 12.03.15 – 100 zł
Bilet wczesnego wstępu – Piątek 13.03.15 – 50 zł
Bilet wczesnego wstępu – Sobota 14.03.15 – 50 zł
Bilet wczesnego wstępu – Niedziela 15.03.15 – 50 zł
Trzydniowy karnet wczesnego wstępu – 130 zł
Czterodniowe karnety Premium z rezerwacją miejsc i pakietem prezentów
12-15.03.15 – 450 zł

Po więcej informacji zapraszamy nahttp:// www.intelextrememasters.com
Informacje o biletach: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html

Top
font