Interakcja w monitorach ViewSonic

ViewSonic, znany światowy dostawca zaawansowanych rozwiązań wizualnych, ogłosił strategiczne partnerstwo z firmą Intel by rozszerzyć granice zintegrowanej komunikacji w salach konferencyjnych i szkolnych klasach.

Monitory interaktywne ViewSonic z rozwiązaniem Intel Unite mają unikalne możliwości!

W ciągle zmieniającym się świecie zintegrowanej komunikacji ciężko jest nadążyć za najnowszymi trendami i aplikacjami – zwłaszcza gdy aktualizacja systemu wymaga rekonfiguracji całej sieci. ViewSonic i Intel doświadczyły tego na własnej skórze i postanowiły rozwiązać ten problem.

Połączenie aplikacji Intel Unite z monitorem interaktywnym ViewSonic ViewBoard tworzy zupełnie nowy poziom współpracy. Oprócz dostępu do w pełni wyposażonego monitora interaktywnego, ViewBoard staje się punktem centralnym całego systemu zarządzania salą konferencyjną lub szkolną klasą. Z monitorem ViewBoard i aplikacją Intel Unite użytkownicy mają kontrolę nad każdym aspektem zintegrowanej komunikacji – od współpracy cyfrowej i wideokonferencji do kontroli nad oświetleniem pomieszczenia czy zarządzania pozostałym sprzętem. To rozwiązanie z wbudowaną aplikacją w monitorze interaktywnym jest unikalne na rynku.

Monitor ViewBoard z zintegrowaną aplikacją Intel Unite jest dostępny ze wszystkimi modelami ViewBoard ViewSonic o rozmiarach od 86, 75, 65 i 55 cali od października.


 

Related posts

Top
font