Kabura i plecak na bezlusterkowca

Think Tank Digital Holster 5

W ofercie firmy Think Tank, producenta plecaków, walizek i pokrowców na akcesoria fotograficzne znajdziemy produkty przygotowane specjalnie dla użytkowników bezlusterkowców.

Serię Digital Holster wzbogacił model Digital Holster 5 – torba właśnie na małe i średnie bezlusterkowce z obiektywem takie, jak OM ED E M5 z obiektywem 12-50 mm, Fuji X E2 z obiektywem 18-55 mm czy A6000 Sony z obiektywem 16-50 mm. Torbę można przypiąć do pasa systemowego Think Tank lub do dowolnego produktu Think Tank z zapięciem Modular Rail. W komplecie znajdziemy odpinany pasek na ramię. Torba ma wymiary wewnętrzne: 13 x 9 x 13,5 cm i zewnętrzne 16 x 11,5 x 16 cm, a waży ok. 300 g.

Perception to z kolei nowa seria plecaków przeznaczona dla użytkowników bezlusterkowców. Plecaki Perception tworzą najlżejszą i najbardziej kompaktową serię produktów oferowanych przez producenta. Inspirowane sa modelem Shape Shifter. Wszystkie modele posiadają usztywnioną, wyłożoną poduszkami uprząż, mocowanie statywu, pokrowiec przeciwdeszczowy, zewnętrzną kieszonkę, a także odpinany, wewnętrzny moduł kieszonek na akcesoria. Plecaki zostały uszyte z wytrzymałej, nieprzemakalnej tkaniny. Serię Perception tworzą 3 modele różniące się gabarytami. Najmniejszy z nich Perception Tablet, który pomieści aparat wielkości bezlusterkowca Fujifilm XT-1, wraz z dwoma obiektywami, a dodatkowo pozwoli na zapakowanie niewielkiego tabletu. W Perception 15, oprócz aparatu uda nam się zmieścić 3 obiektywy, a także laptopa o przekątnej do 15 cali. Plecak jest także około 0,5 kg cięższy względem mniejszego modelu. Największy z całej serii ważący 1,3 kg jest Perception Pro, który pozwoli na transport bezlusterkowca lub małej lustrzanki z 5 obiektywami oraz większego laptopa lub tabletu. Plecaki w zależności od modelu kosztują 355 zł (Perception Tablet), 448 zł (Perception 15), 561 zł (Perception Pro) i dostępne są w 2 kolorach.

Think Tank

Top
font