Kartki świąteczne – sezonowy problem

karka wielkanocna

Parę razy w roku zdarza się sytuacja, gdy na potrzeby prywatne lub firmowe potrzebna jest nam okolicznościowa kartka. Wtedy zaczyna się poszukiwanie w Internecie lub własnoręczne rzeźbienie e-pocztówki lub – rzadziej – tej papierowej. Kilka porad i mnogość gotowych rozwiązań proponuje także bank zdjęć Fotolia.

kartka wielkanocna

©Olesya Shelomova/fotolia.com

Zwyczaj wysyłania kartek świątecznych to w Polsce silnie zakorzeniona tradycja. W czasie zbliżających się Świąt Wielkanocnych każdy z nas otrzyma mnóstwo życzeń, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Odwdzięcz się kreatywną kartką wybraną spośród ponad 50 mln obrazów z banku zdjęć Fotolia i spraw, żeby odróżniała się pozostałych! Przedstawiamy kilka pomysłów, w jaki sposób miło zaskoczyć adresatów swoich życzeń.

Oszczędź czas
Lista zakupów i potraw do przygotowania, sprzątanie i mnóstwo innych zadań – wokół tego krążą nasze myśli przed świętami. Jak w tej wielkanocnej gorączce znaleźć czas na wysłanie kartek do naszych najbliższych? Można skorzystać z gotowych rozwiązań – wybierz najpiękniejszą kartkę, kup i wyślij rodzinie. Piękny gest – szybko i bez wychodzenia z domu.

©ancymonic/fotolia.com

©ancymonic/fotolia.com

 

Kartka dla bliskich
Nikt nie zna twoich bliskich tak dobrze, jak ty sam. Pokaż im swoje zaangażowanie, wysyłając kartkę nawiązującą do ich zainteresowań i pasji. Jak tego dokonać? Nic prostszego! Zastanów się, jakie mają hobby, co sprawia im największą radość. Jeżeli Twoja mama pasjonuje się sztuką – wybierz dla niej obraz, który przedstawia prawdziwe świąteczne dzieło sztuki! Dziadek to żartowniś? Wyślij mu zabawną kartkę z jajem. A może przyjaciel czy koleżanka są pasjonatami sportu? Znajdź grafikę nawiązującą do ich ulubionych aktywności.

©weseetheworld/fotolia.com

©weseetheworld/fotolia.com

 

Kartka biznesowa
Wysyłanie życzeń to znakomita okazja, żeby zbudować w oczach partnerów biznesowych swój pozytywny wizerunek i podtrzymać dobre relacje. Jeśli jesteś blisko ze swoimi kontrahentami, możesz sobie pozwolić na mniej standardowe, a bardziej spersonalizowane życzenia, które zapadną w pamięć na dłużej. Jeżeli jednak wolisz wybrać bardziej neutralną kartkę, która spodoba się wielu osobom, poszukaj gotowych wzorów.

©ESCALA/fotolia.com

©ESCALA/fotolia.com

 

Wyróżnij się!
Kto powiedział, że kartka świąteczna musi być nieruchomym obrazkiem? W zasobach serwisu Fotolia dostępne są też kinografiki, czyli statyczne obrazy z ruchomym elementem. Sprawdź, jak działają, i zaskocz znajomych i rodzinę!

yarlander

©yarlander/fotolia.com

 

Wydrukuj kartkę
Szczególnie u osób starszych silne jest jednak wciąż przyzwyczajenie do tradycyjnej formy kartki drukowanej. Spraw im świąteczną przyjemność, wysyłając wybrany obraz w formie pocztówki.

©Jag_cz/fotolia.comCopyspace for text

©Jag_cz/fotolia.comCopyspace for text

 

Obrazy z banku zdjęć Fotolia dostępne na licencji royalty-free są znakomitą podstawą do stworzenia idealnie dopasowanej do zainteresowań adresatów kartki świątecznej. Wesołych Świąt!


O serwisie Fotolia
Fotolia jest liderem wśród dostawców zdjęć stockowych w Europie. Oferuje ponad 50 mln obrazów, grafik wektorowych oraz plików wideo dostępnych na licencji royalty-free. Założony w 2004 roku, serwis Fotolia dostarcza profesjonalne, wysokiej jakości oraz łatwo dostępne obrazy, których cena zaczyna się od 0,54 zł za pojedynczy obraz. Pliki są wolne od ograniczeń czasowych i geograficznych. Jako międzynarodowy dostawca serwis Fotolia oferuje najwyższej jakości obrazy różnorodnym klientom – zarówno dużym agencjom kreatywnym, prasie oraz wydawnictwom, jak i małym jednoosobowym firmom. Od stycznia 2015 roku Fotolia jest częścią rodziny Adobe.

©fiona_toke/fotolia.com

©fiona_toke/fotolia.com

Top
font