Konica Minolta na targach CeBIT 2015

Konica Minolta CEBIT

Jak się dowiadujemy, po dziewięciu latach jako współwystawca na targach CeBIT, w  2015 roku Konica Minolta zaprezentuje się na własnym stoisku w hali nr  3, która będzie poświęcona „Zarządzaniu zawartością w organizacji i rozwiązaniom wejścia/wyjścia”. Odwiedzający będą mogli skorzystać z oferty kompetentnego konsultingu oraz poznać całą gamę rozwiązań do wydajnego i bezpiecznego zarządzania dokumentami oraz drukiem.

Konica Minolta bizhub Press C1100Decyzja dotycząca udziału w CeBIT była logicznym następstwem rozwoju Konica Minolta na przestrzeni ostatnich lat. Miniona dekada była dla Konica Minolta pełna zmian, innowacji i rozwoju. Nadal jesteśmy w trakcie transformacji określonej w naszym planie „TRANSFORM 2016”. Obecnie jesteśmy w trakcie dywersyfikacji i poszerzania naszej wiedzy specjalistycznej jako spółka informatyczna. Ze względu na to, że dyrektorzy i kierownicy działów informatycznych to nasza główna grupa docelowa, CeBIT jest doskonałą okazją do nawiązania dialogu z decydentami w segmencie informatycznym – podkreślił Ikuo Nakagawa, President Konica Minolta Business Solutions Europe.

Wyraźna obecność Konica Minolta to także istotny sygnał dla organizatorów. Cieszymy się, że możemy ponownie gościć Konica Minolta podczas targów CeBIT na jej własnej przestrzeni. To wyraźny znak, że organizatorzy wybrali dobrą drogę, skupiając się na kluczowych partnerach. Obszar zarządzania zawartością w przedsiębiorstwie i proponowanych rozwiązań stale podnosi swoją jakość dzięki obecności firmy Konica Minolta – powiedział Oliver Frese, członek zarządu CeBIT przy Deutsche Messe AG.

Jako usługodawca w środowisku B2B, Konica Minolta jest światowym liderem w zakresie konsultingu, wdrażania i zarządzania dokumentami i drukiem w obszarze informatyki i procesów informatycznych, a także w cyfrowym druku produkcyjnym. Spółka jest też aktywna w segmencie przemysłowego druku atramentowego, produkcji urządzeń pomiarowych do zastosowań w przemyśle i technice medycznej, warstw TAC do polaryzatorów LCD oraz w rozwijającym się segmencie oświetlenia organicznymi diodami elektroluminescencyjnymi (OLED).

Konica Minolta Business Solutions Europe stała się dostawcą w obszarze usług zarządzania drukiem (MSP) z wyraźnym nastawieniem na klienta, co przynosi doskonałe rezultaty: prawie 3500 naszych klientów w Europie korzysta z Optimized Print Services czyli koncepcji MSP opracowanej przez Konica Minolta – dodał Ikuo Nakagawa.

Uczestnictwo w CeBIT, jednych z największych na świecie targach informatycznych, to dla nas oczywista decyzja. Dotyczy to zwłaszcza Hali 3, w której będziemy mieć silną reprezentację na dużym stoisku o powierzchni ok. 260 m2. Odzwierciedla ono nasz wysoki poziom i zawiera akcenty tematyczne w postaci MPS, rozwiązań wyjścia/wejścia i zarządzania zawartością w przedsiębiorstwie. Poprzez obecność na targach chcemy pokazać klientom, że mogą na nas liczyć, ponieważ jesteśmy partnerem o wszechstronnych umiejętnościach i wiedzy specjalistycznej w segmencie informatycznym – powiedział Johannes Bischof, President Konica Minolta Business Solutions Deutschland.

 

Konica Minolta bizhub PRESS C1085/1100

What You See Is What You Get …według Konica Minolta

 

Top
font