KONKURS – O zdrowie trzeba zabiegać

Sportowe emocje, dynamiczne ujęcia oraz atrakcyjne nagrody do wygrania – konkurs PZU pt. „O zdrowie trzeba zabiegać”. Na autorów 20 najlepszych zdjęć nawiązujących do tytułu konkursu czeka wystawa na ogrodzeniu Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie oraz warsztaty z fotografii sportowej prowadzone przez Michała Drabikowskiego. Prace można zgłaszać od 15 do 27 lipca br.
   Konkurs odbywa się na fanpage’u „Pomoc to Moc – społeczna odpowiedzialność PZU” dostępnym pod adresem https://www.facebook.com/pomoctomoc. Aby walczyć o nagrody należy wykonać zdjęcie stanowiące kreatywną interpretację tytułu konkursu „O zdrowie trzeba zabiegać”, przygotować krótki, interesujący opis (do 250 znaków) oraz wgrać je do aplikacji konkursowej. Każdy z uczestników może zgłosić dowolną liczbę prac. Zdjęcia będą przyjmowane od 15 lipca do 27 lipca do godz. 12:00.
Na zgłoszone fotografie można głosować w ramach aplikacji konkursowej, podpowiadając Jury, które zdjęcia powinny pojawić się na wystawie. 20 najlepszych prac zostanie wydrukowanych i zaprezentowanych na ogrodzeniu Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Dodatkowo, laureaci otrzymają zaproszenie na warsztaty z fotografii sportowej, prowadzone przez Michała Drabikowskiego, które odbędą się 28 września br. w Warszawie przed startem
36. PZU Maratonu Warszawskiego.
Ze względu na planowaną wystawę, ważne jest, aby uczestnicy konkursu posiadali oryginalne pliki zdjęć w  formacie .TIFF lub .JPG o wadze ok. 20MB w rozdzielczości minimum 300 DPI. Regulamin konkursu dostępny jest w aplikacji na fanpage’u „Pomoc to Moc – społeczna odpowiedzialność PZU” dostępnym pod adresem https://www.facebook.com/pomoctomoc.

Related posts

Top
font