Kryminał „Zaginiona” w październiku na 13 Ulicy…

Zaginiona

13 Ulica kolejny raz zaprezentuje europejską produkcję kryminalną – francuski serial Zaginiona. Trzymająca w napięciu akcja serii rozgrywa się w Lyonie, a dwójka lokalnych detektywów prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczego zaginięcia młodej dziewczyny. Emisje podwójnych odcinków od 18 października o godz. 21:00 tylko na kanale 13 Ulica.

Zaginiona
Podążając za sukcesem francuskiego dramatu kryminalnego „Świadkowie”, 13 Ulica ponownie zaprezentuje produkcję znad Sekwany. Tym razem będzie to ośmioodcinkowa seria kryminalna „Zaginiona”. Akcja serialu osadzona jest na ruchliwych ulicach Lyonu, a rozpoczyna się w momencie, kiedy siedemnastoletnia Leah Morel nie wraca do domu z Festiwalu Muzyki, na który wybrała się ze swoim kuzynem. Niepokojąca wiadomość nagrana przez dziewczynę na automatycznej sekretarce i późniejszy brak kontaktu, zmuszają ojca Leah do podjęcia poszukiwań na własną rękę. Mijają cenne godziny, a dochodzenie policji i akcja poszukiwawcza nie przynoszą rezultatów, za to krąg podejrzanych robi się coraz szerszy. Oskarżenia padają na brata i wujka dziewczyny, a każdy odcinek serii odkrywa kolejne sekrety i kłamstwa rodziny Morel. Oficer Mollina i jego asystentka Camille muszą jak najszybciej przedrzeć się przez gąszcz śladów, wskazówek i fałszywych alibi, by rozwiązać trudną zagadkę i zapobiec najgorszemu.

„Zaginiona” to ośmioodcinkowa produkcja francuska wyreżyserowana przez Charlotte Brandström (Wallander). Alix Poisson (Mr. Morgan’s Last Love) występuje w roli matki dziewczyny, jako Florence Morel. Na małym ekranie pojawią się również Pierre-François Martin-Laval (RRRrrrr!!!), François-Xavier Demaison, Laurent Bateau i debiutująca Camille Razat w roli zaginionej Leah Morel.
„Zaginiona” – premiera 18 października o godzinie 21:00 tylko na kanale 13 Ulica.


red.

Top
font