Lekarska czy fotograficzna?

Torby fotograficzne hama

Ciekawe rozwiązanie jeśli chodzi o torby fotograficzne proponuje firma hama. Cechą charakterystyczną jest sposób otwierania przypominujący tradycyjne torby lekarskie. Takie rozwiązanie gwarantuje wygodny i szybki dostęp do przenoszonych przedmiotów. Torba, jest więc bardzo poręczna i wygodna podczas wyjmowania sprzętu. Zmieści się w niej aparat z akcesoriami oraz tablet (w specjalnej miękkiej kieszeni z neoprenu).

Torby fotograficzne hama

Torba fotograficzna z serii Multitrans

Multitrans to torby dla fotografów zadbano więc przede wszystkim o komfort ich działań. Wyjmowana kieszeń główna z miękką wyściółką ma 5 podziałek z możliwością dowolnego ich ustawienia, co umożliwia stabilne rozmieszczenie sprzętu. Dodatkowo zaprojektowano praktyczną kieszeń przednią z oznaczonymi kieszonkami na naładowane i puste akumulatory oraz miejsce na inne akcesoria. Karty pamięci zmieszczą się w zapinanej na zamek błyskawiczny podręcznej kieszeni. Torba ma szlufki służące do zamocowania statywu oraz miękko wyściełany pasek, mocowany po skosie do torby za pomocą mocnych, metalowych haczyków.
Torba Multitrans jest bezpieczna. Sprzęt fotograficzny chronią miękkie wyściółki wnętrza. Przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi chroni solidnie wykonana podstawa z materiału wodoodpornego, zabezpieczony przed zamoczeniem zamek błyskawiczny oraz pokrowiec przeciwdeszczowy.

troby fotograficzne hama
Torby fotograficzne Multitrans są dostępne w trzech wariantach różniących się wielkością. Najmniejsza torba Multitrans 140 waży 800 g i ma wymiary wewnętrzne: 22 x 14 x 15 cm. Kosztuje 269 złotych. Średnia torba Multitrans 170 waży 1100 g (30 x 18 x 15 cm) i kosztuje 329 złotych. Największa w rodzinie Multitrans 200 waży 1300 g (36 x 20 x 18 cm) kosztuje 399 złotych.


WW

Related posts

Top
font