LUMIX GH4 zaktualizowany

GH4

Zaktualizowany i to na dwa sposoby – w postaci nowej wersji aparatu, która zostanie zaprezentowana na rozpoczynających się właśnie targach IFA 2015 oraz aktualizacji oprogramowania dla obecnych użytkowników. W obu przypadkach trzeba jednak ponieść wydatki.

LUMIX DMC-GH4R będzie zaawansowaną wersją modelu GH4, która sprosta oczekiwaniom branży filmowej. Hybrydowy aparat fotograficzny z funkcją wideofilmowania oferuje teraz nieograniczone możliwości rejestracji obrazu w standardzie1 4K (Cinema 4K: 4096 x 2160 / 24 kl./s i QFHD 4 K: 3840 x 2160 / do 30 kl./s w formacie MOV/MP4), funkcję V-Log L, oraz jak zwykle wysokie parametry i funkcjonalność, z których słyną bezlusterkowe aparaty Panasonic LUMIX G.

Nowe funkcje są dostępne również dla obecnych użytkowników aparatów LUMIX DMC-GH4 po przeprowadzeniu płatnej aktualizacji oprogramowania. Po zakupie klucza uaktualnienia oprogramowania DMW-SFU i aktualizacji oprogramowania układowego aparatu do wersji 2.3 użytkownicy modelu LUMIX DMC-GH4 również mogą korzystać z funkcji V-Log L.

Dzięki aktualizacjom przeznaczonym do modelu LUMIX DMC-GH4 Panasonic stworzył aparat, który zaspokaja wszystkie oczekiwania zarówno profesjonalnych operatorów filmowych, jak i amatorów. Technologia 4K Panasonic pozwala wszystkim użytkownikom na rejestrację filmów dających bezprecedensowe poczucie zanurzenia w obrazie, natomiast funkcja Log zapewnia większą elastyczność i precyzję profesjonalnym filmowcom.

Oprócz wyjątkowej elastyczności, funkcja V-Log umożliwia także uzyskanie szerszego zakresu dynamicznego w korekcji koloru w postprodukcji. Dzięki pełnemu wykorzystaniu możliwości matrycy Cztery Trzecie aparatu LUMIX DMC-GH4R V-Log L oferuje 12-krokowy zakres dynamiczny, umożliwiając zarejestrowanie nawet najciemniejszych scen i uniknięcie „wybielania” szczegółów przy bardzo jasnym oświetleniu.

LUMIX DMC-GH4R to idealny aparat wspomagający kamery Panasonic VariCam używane na planach filmów telewizyjnych i kinowych. Wynika to z faktu, że zarówno krzywe VLog w przypadku VariCam, jak i V-Log L w przypadku LUMIX DMC-GH4R opracowano z charakterystyką zbliżoną do krzywej Cineon, stanowiącą branżowy standard digitalizacji filmowej, co pozwala na korzystanie z tej samej tablicy kolorów (LUT).

Kompaktowy, wytrzymały i lekki LUMIX DMC-GH4R zachowuje wszystkie specyfikacje modelu LUMIX DMC-GH4, co czyni go idealnym narzędziem dla fotografów i filmowców, którzy chcą zarejestrować wspaniałe sceny poza studiem.

Procedura aktywacji V-Log L w aparatach LUMIX DMC-GH4
• Kup klucz aktualizacji oprogramowania DMW-SFU.

• Zaktualizuj oprogramowanie układowe GH4 do wersji 2.3.
• Wyeksportuj numer seryjny GH4 na kartę pamięci SD jako plik „SERIAL.LST”.
• Prześlij plik „SERIAL.LST” wraz z zakupionym kluczem aktualizacji oprogramowania na wskazany adres URL, aby uzyskać kod aktywacyjny w postaci pliku „ACTIVE.LST”.
• Zapisz plik „ACTIVE.LST” na karcie pamięci SD, aby zaimportować go do GH4.
• Sprawdź, czy funkcja V-Log L jest dostępna w trybie Photo Style
w aparacie GH4.


red.

Related posts

Top
font