Maluch z 40-krotnym zoomem

PowerShot SX720 HS

Najnowszy Canon PowerShot SX720 HS to najsmuklejszy i najbardziej funkcjonalny aparat kompaktowy typu superzoom w portfolio firmy. Został wyposażony w matrycę o rozdzielczości 20,3 Mpx i zaawansowany procesor DIGIC 6 – elementy tworzące HS System, który zapewnia wspaniałe zdjęcia i nieporuszone filmy Full HD w każdych warunkach oświetleniowych.

Canon PowerShot SX720 HS

Ultraszerokokątny obiektyw (24-960 mm) z 40-krotnym zoomem optycznym i 80-krotnym zbliżeniem ZoomPlus oraz lekka i płaska konstrukcja – zaledwie 35,6 mm grubości – sprawiają, że nowy aparat jest doskonałym, kieszonkowym towarzyszem podróży. Funkcja pomocy w zbliżaniu i kadrowaniu (Advanced Zoom Framing Assist) ułatwia tworzenie panoramicznych ujęć – ulepszony tryb automatyczny samoczynnie powiększy lub zmniejszy kadr, w zależności od liczby osób na fotografii, tak aby kompozycja objęła wszystkich bohaterów. Dodatkowo, inteligentny stabilizator obrazu dopasuje ustawienia do panujących warunków, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu.

Canon PowerShot SX720

Niepowtarzalne chwile można nagrać w jakości Full HD – wystarczy jedno dotknięcie przycisku filmowania, aby zarejestrować wideo 60p w formacie MP4. Z kolei 5-osiowy dynamiczny stabilizator obrazu z automatycznym poziomowaniem zapewnia nieporuszone ujęcia nawet podczas nagrywania w ruchu czy przy zastosowaniu nietypowej perspektywy. Aparat wyposażono w tryb Short Clip Movie, który umożliwia tworzenie krótkich 4- 5- lub 6-sekundowych nagrań z szeroką gamą opcji odtwarzania (np. zwolnienie czy przyspieszenie). Dodatkowo, możliwość ręcznego ustawienia ostrości podczas fotografowania i filmowania pozwala osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Canon PowerShot SX720 HS

PowerShot SX720 HS wyposażono w tryb twórczego ujęcia, który pozwala wykonać kreatywne fotografie – aparat automatycznie wykonuje pięć zdjęć i stosuje różne filtry i efekty zapewniając efektowne rezultaty. Z kolei funkcja Story Highlights analizuje zdjęcia i klipy, a następnie łączy je w materiał wideo, który można oglądać i współdzielić bez konieczności ręcznej edycji.

Dzięki Wi-Fi i Dynamic NFC można w prosty sposób dzielić się wspomnieniami z najbardziej ekscytujących podróży. Wystarczy nacisnąć dedykowany przycisk Wi-Fi lub sparować aparat z kompatybilnym urządzeniem mobilnym, aby natychmiast móc dzielić się najcenniejszymi wspomnieniami. Dzięki automatycznej synchronizacji, pliki na bieżąco archiwizowane są online. Za pośrednictwem platformy Canon irista można nie tylko zarządzać swoimi zdjęciami, ale także tworzyć galerie i udostępniać je przyjaciołom. PowerShot SX720 HS posiada także funkcję bezprzewodowego sterowania aparatem za pomocą smartfona, która doskonale sprawdzi się np. podczas fotografowania dzikiej przyrody.


gm

 

Related posts

Top
font