Mobilne głośniczki Sphere

Sphere

 

Mobilne głośniczki stanowią jeden z głównych atrybutów fanów mobilnej rozrywki. Młodzież poszukuje produktów, które oprócz dobrego brzmienia, wyróżniają się oryginalnym wyglądem. Hama Sphere wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

Głośnik Hama Sphere

Przenośne głośniki Bluetooth bardzo szybko weszły do głównego nurtu muzycznego. Jeszcze do niedawna ich głównym atutem była mała masa i kieszonkowe wymiary, ale ostra konkurencja pomiędzy producentami zaowocowała licznymi innowacjami. Produkty są coraz bardziej dopracowane, zapewniają dłuższy czas pracy na bateriach i solidną jakość dźwięku, przewyższającą co najmniej o klasę brzmienie oferowane przez wewnętrzne głośniczki telefonów bądź tabletów. Kolumienki Sphere doskonale wpisują się w najnowsze trendy rynku mobilnych akcesoriów. Urządzenie o kieszonkowych rozmiarach (7 x 7 x 6,5 cm) i masie 170 g dostarcza dźwięk o mocy 3 W. Jego wyróżnikiem jest nietypowy – kulisty kształt. Warto dodać, że kolumienka jest pokryta gumowym pierścieniem zapobiegającym wyślizgnięciu się gadżetu. Gabaryty głośniczka pozwalają schować go do niewielkiej torby czy nawet kieszeni i zabrać w dowolną podróż. Sphere komunikuje się bezprzewodowo z laptopami, tabletami, smartfonami, wykorzystując standard Bluetooth 4.0. Kolumienka wyposażona jest w liniowe wejście, dzięki czemu można podłączyć ją do źródła dźwięku za pomocą przewodu.

Urządzenie obsługuje funkcję zdalnego sterowania muzyką, w ramach której użytkownik może włączać, zatrzymywać i przewijać utwory. Z kolei możliwość odbierania i kończenia połączeń przyda się podczas rozmów telefonicznych. Głośnik posiada przełącznik służący do szybkiego wyciszenia dźwięku, zaś dioda LED informuje o stanie zasilania. Sphere czerpie moc z wewnętrznego akumulatora, który można ładować za pośrednictwem łącza USB – pełen proces zajmuje około 4 godzin. Kulista kolumienka dostępna jest w czterech kolorach: czarnym, niebieskim, białym, zielonym.

Głośnik kosztuje ok. 90 zł.

Related posts

Top
font