Mobilne routery Huawei

HUAWEI E5577

Huawei E5573 to nowy, mobilny router, który rozszerza ofertę urządzeń tego typu, bowiem zapotrzebowanie na niewielki i przenośne rozwiązania rośnie. Model Huawei to ruchomy hotspot dla wielu urządzeń, za pomocą którego możemy  podłączyć bezprzewodowo nawet do 10 urządzeń i udostępniać sieć nie tylko na konferencji biznesowej, ale także w domu, czy na spotkaniu ze znajomymi.

HUAWEI E5577

Niewielkie rozmiary i masa, łatwa konfiguracja i przejrzysty interfejs pozwalają na wygodne korzystanie z urządzenia w każdej sytuacji. Mobilny router z naładowaną baterią – taki jak np. Huawei E5573 – może pracować nieprzerwanie kilka godzin w różnych technologiach: HSPA+, UMTS, EDGE czy LTE z prędkością do 150 MB/s. Dzięki temu użytkownik może w pełni korzystać z z multimediów i cieszyć się wygodnym, szerokopasmowym dostępem do sieci.

Huawei CarFiInternet podczas podróży dla wszystkich pasażerów, bez zbędnych instalacji? Wi-Fi z zapalniczki samochodowej – takie możliwości daje router samochodowy, podłączony do gniazda ładującego w aucie. Wygodne rozwiązanie pozwala zaspokoić potrzeby kilku podróżnych – np. do routera Huawei CarFi E8377 można podłączyć do 10 sprzętów przenośnych.

Samochodowy router, dzięki wmontowaniu do gniazda w aucie, posłuży także jako ładowarka do urządzeń mobilnych – posiada gniazdo USB do którego można podłączyć smartfona, tablet lub inne urządzenie mobilne.

Huawei CarFi E8377 sprawdzi się nie tylko w samochodzie rodzinnym, ale także w autobusie czy busie. Z powodzeniem może więc być eksploatowane w sektorze transportu, jako udogodnienie dla pasażerów taksówki, czy autokaru turystycznego.

Z racji swoich dużych możliwości technologicznych: użycie najnowocześniejszych technologii sieciowych z najlepszymi prędkościami transmisji danych oraz odporność na skrajne temperatury (praca w temp. od -10 ℃ do + 35 ℃) i wilgotność sprawia, że router będzie działał nie tylko w obszarze miejskim i na autostradzie, ale także w trudnych warunkach terenowych, np. w górach.

Zarządzanie urządzeniem z poziomu smartfona
Użytkowanie mobilnych routerów można uprościć dzięki specjalnym aplikacjom, pozwalającym na łatwe zarządzanie siecią i urządzeniem: zmianę ustawień administracyjnych, sprawdzenie prędkości połączeń i zasięgu. Z poziomu tabletu lub telefonu można monitorować zużycie i transmisję danych. Jednym z takich programów jest Huawei HiLink, który pozwala na proste zarządzanie internetem w wielu produktach Huawei: smartfonach, routerach i modemach.

HUAWEI

Related posts

Top
font