Monitoring domowy – Goclever Eye

Moda na monitoring ogarnęła nie tylko miasta, instytucje, służby i firmy, ale i prywatne posesje. Wkracza do domów, mieszkań i dziecinnych pokoi. Ale to już na własną naszą prośbę i odpowiedzialność. W każdym razie pojawiają się kolejne rozwiązania w tym zakresie i tym razem urządzenie takie dołączyło do rodziny produktów Goclever – pierwszy produkt w kategorii SMART DOM – kamera IP Goclever Eye przeznaczona właśnie do monitorowania wnętrz na żywo. Eye wyposażona jest w matrycę zapewniającą obraz w jakości HD, a także mikrofon, głośnik, filtr podczerwieni i obrotowy obiektyw umożliwiający zdalną obserwację i sterowanie w każdych niemal warunkach z poziomu komputera, smartfona czy tabletu – niezależnie od tego, gdzie znajduje się użytkownik.

Nasz test na: http://oid24.pl/goclever-eye-oko-zdalnie-sterowane/

Goclever Eye

Goclever Eye to kamera IP Wi-Fi przeznaczona dla osób, które potrzebują wygodnego rozwiązania do monitorowania mieszkania czy biura. Niezależnie od tego, czy posłuży jako wirtualna niania czy nocny strażnik, dzięki ruchomemu obiektywowi o zakresie regulacji 355 stopni w poziomie i 80 stopni w pionie nie umknie jej żaden szczegół. Prosta instalacja z użyciem kodu QR umożliwia szybką konfigurację kamery ze smartfonem i podgląd z każdego miejsca.

Kontrolę rodzicielską ułatwi wbudowany głośnik i mikrofon, które pozwalają na komunikację z bliskimi po „drugiej stronie” kamery. Do monitoringu czy nasłuchiwania w prosty sposób można włączyć cztery osoby, co przysporzy frajdy zarówno tacie w podróży, jak i dziadkom obserwującym pierwsze kroki wnuka w zaciszu własnego domu. Funkcję nocnego strażnika znacznie usprawnią detektory ruchu i dźwięku: w momencie gdy Goclever Eye wykryje ruch lub dźwięk, dedykowana aplikacja mobilna Goclever Eye wyśle do wskazanych osób powiadomienie razem ze zdjęciem w momencie uchwycenia zdarzenia.

Goclever EYE

Z poziomu aplikacji sterującej (Android, iOS i Windows) użytkownik jest w stanie sterować kamerą, nagrywać materiały wideo na karcie micro-SD czy w pamięci telefonu/tabletu/komputera, robić zdjęcia, komunikować się oraz zmieniać ustawienia systemowe. W prosty sposób można również uruchomić tryb nocny. Spokojny sen zapewnią automatycznie dostosowujący się filtr podczerwieni oraz dwanaście diod IR, dzięki którym kamera uchwyci obraz do 10 m w warunkach słabego oświetlenia. Korzystanie z wielu funkcji Goclever Eye lub szybką konfigurację zapewnią również program Goclever Eye PC i interfejs przeglądarkowy przekazujące obraz na żywo.

 

Goclever EYE

Nowoczesne, stonowane wzornictwo pozwoli Goclever Eye wkomponować się w krajobraz każdego mieszkania. Sugerowaną cenę detaliczną kamery ustalono na 249 zł.

Zobacz nasz test: http://oid24.pl/goclever-eye-oko-zdalnie-sterowane/

 

 

 

Related posts

Top
font