NEC X651 – 65 cali UHD

NEC X651 UHD

Firma NEC Display Solutions poszerzyła linię monitorów MultiSync UHD o 65-calowy model oferujący doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. NEC MultiSync X651UHD doskonale sprawdzi się m.in. w: sektorze CAD/CAM, pomieszczeniach kontrolnych, symulacjach, jak również w przemyśle, medycynie, handlu i biurze.

NEC X651UHD - 65 cali

Monitor oferuje wiele różnych trybów obrazu i jest w stanie wyświetlać oraz kontrolować do czterech różnych źródeł sygnału jednocześnie, znacznie poprawiając efektywność i ergonomię oglądania wyświetlanych treści. Ponadto oferuje skalowanie, zapewniając wyraźniejszy i bogatszy w szczegóły obraz z ostrymi krawędziami, nawet podczas wyświetlania kontentu w niższej rozdzielczości.

Dzięki zintegrowanemu układowi SpectraView Engine monitor zapewnia pełną kontrolę nad kolorem i pozwala na regulację wszystkich parametrów wyświetlania, co wpływa na lepszą wydajność w zastosowaniach, w których kolor odgrywa kluczową rolę. Oprócz zaawansowanego zarządzania kolorem, monitor oferuje kalibrację i profilowanie za pomocą oprogramowania NEC SpectraView II w celu osiągnięcia jeszcze wierniejszych barw i większej niezawodności.

Tobias Augustin, Product Manager Large Format Displays w NEC Display Solutions Europe komentuje: W wielu zastosowaniach monitory wielkoformatowe odgrywają kluczową rolę. Czy to w sektorze medialnym, czy w zastosowaniach wymagających jak najlepszego odwzorowania kolorów, w sektorze przetwarzania informacji użytkownicy poszukują zaawansowanych monitorów oferujących funkcjonalność i elastyczność, które spełnią ich wymagania. Wprowadzając na rynek monitor X651UHD NEC umożliwia biznesowi zdecydowane zwiększenie wydajności.

Firmy, które zainwestują w NEC MultiSyncX651UHD skorzystają z wielu funkcji, dopasowanych do potrzeb biznesowych i zapewniających niezawodność pracy w trybie 24/7. Monitor oferuje podświetlenie LED, inteligentny system zarządzania temperaturą oraz sprzętową kalibrację za pomocą tablicy LUT, a także obsługę do ośmiu cyfrowych źródeł sygnału, w tym: jeden DisplayPort, cztery porty HDMI, dwa DVI-D i złącze OPS. Możliwości monitora można zwiększyć w dowolnej chwili poprzez gniazdo opcji zgodne ze standardem OPS i to bez konieczności korzystania z zewnętrznych kabli i urządzeń. Obsługa dużych instalacji jest łatwiejsza dzięki możliwości zarządzania wszystkimi podłączonymi monitorami z jednej, centralnej lokalizacji za pomocą darmowego oprogramowania NEC NaViSet Administrator 2.

Wszystkie produkty 4K UHD są w pełni zgodne z proekologiczną filozofią NEC Green Vision i oferują energooszczędne funkcje, czujniki i podzespoły, a przy ich produkcji wykorzystano tworzywa sztuczne pochodzące z odzysku i wyeliminowano szkodliwe materiały.

Related posts

Top
font