Nowe kamery LEGRIA

Canon LEGRIA HF G40

Firma Canon wprowadziła do sprzedaży cztery nowe kamery konsumenckie z serii LEGRIA HF G i LEGRIA HF R. Model HF G40 został wyposażony w matrycę 1/2,84 HD CMOS Pro, oferuje pełną kontrolę manualną oraz Wi-Fi i pozwala rejestrować wysokiej jakości dźwięk, dlatego jest to produkt zarówno dla profesjonalistów, jak i studentów szkół filmowych czy dziennikarskich. Do serii kamer LEGRIA HF R dołączyły modele LEGRIA HF R706, LEGRIA HF R76 i LEGRIA HF R78, które posiadają matryce Full HD CMOS oraz 57-krotny zoom i pozwalają nagrywać wspomnienia w najwyższej jakości.

Canon Legria

LEGRIA HF G40

LEGRIA HF G40 oferuje nagrywanie w wysokiej jakości i rozbudowaną funkcjonalność, co sprawia, że jest to rozwiązanie dopasowane do potrzeb zarówno studentów (np. dziennikarstwa), jak i profesjonalistów, którzy potrzebują poręcznej drugiej kamery. Dzięki zastosowaniu matrycy 1/2,84” HD CMOS Pro i procesora DIGIC DV4 nagrywany materiał zawsze będzie w dobrej jakości, niezależnie od panujących warunków oświetleniowych. Produkt został wyposażony w szerokokątny obiektyw o ogniskowej 26,8-576 mm z 20-krotnym zoomem, dzięki czemu znajdzie zastosowanie przy realizacji zróżnicowanych filmów, np. ze ślubów czy produkcji tworzonych w ramach projektów studenckich. Z kolei dzięki zastosowaniu 8-listkowej, okrągłej przysłony uzyskiwany efekt „bokeh” jest jeszcze ładniejszy – piękne rozmycie tła i mała głębia ostrości.

Canon LEGRIA HF G40

LEGRIA HF G40 umożliwia zapis w formacie AVCHD 1080p ze zmienną ilością klatek i jednoczesne nagrywanie w formatach AVCHD i MP4 na dwóch kartach SD. Kamera oferuje także dodatkowe tryby takie, jak na grywanie w zwolnionym i przyspieszonym tempie czy filmy poklatkowe. Dotykowy ekran LCD zapewnia dostęp do najważniejszych ustawień takich, jak przyciski sterujące, wartość przysłony, czas otwarcia migawki czy ekspozycja. Pierścień, który znajduje się na obiektywie, może służyć do zbliżania i ustawiania ostrości, a także sterowania przysłoną, co ułatwia filmowanie niezależenie od sytuacji.

Canon LEGRIA HF G40

Seria kamer LEGRIA HF R

Kamery LEGRIA HF R706, LEGRIA HF R76 i LEGRIA HF R78 pomogą zarejestrować najważniejsze rodzinne chwile w jakości Full HD. Zostały wyposażone w procesor DIGIC DV4 i matrycę Full HD CMOS, dzięki czemu materiał wideo jest bardzo szczegółowy. Optyczny stabilizator obrazu z trybem dynamicznym odpowiada za ostre i wyraźne filmy nagrywane „z ręki” – poruszenia są automatycznie redukowane, nawet podczas filmowania w ruchu.

Canon LEGRIA HF R706

Canon LEGRIA HF R706

Canon LEGRIA HF R76

Canon LEGRIA HF R76

Canon LEGRIA HF R78

Canon LEGRIA HF R78

Dzięki funkcji automatycznej pomocy w kadrowaniu (Automatic Zoom Framing Assist) kamera szybko wykryje czy filmowany obiekt znajduje się w kadrze. W razie potrzeby automatycznie zmniejszy zoom, ułatwiając ponowne zlokalizowanie obiektu, po czym ustawi przybliżenie w pierwotnym położeniu dla uzyskania pożądanej kompozycji. LEGRIA HF R78 dodatkowo oferuje konwerter szerokokątny, który łatwo i szybko można zamontować i tym samym zmniejszyć wartość ogniskowej do 26,9 mm3, poszerzając jednocześnie kąt widzenia kamery.

Canon LEGRIA HF R78

Bogaty wybór kreatywnych trybów nagrywania pozwoli wydobyć z filmów jeszcze więcej. Filtry kinowe i funkcja touch decoration pozwolą do już nagranego materiału dodać m.in. animacje, ramki czy różnokolorowe filtry (np. sepia). Z myślą o rodzicach, kamery oferują tryb nagrywania dziecka (Baby Mode), który automatycznie zapisuje nagrania do spersonalizowanego folderu i pomaga dokumentować dorastanie dziecka.

Modele LEGRIA HF G40, LEGRIA HF R76 i LEGRIA HF R78 zostały wyposażone w Wi-Fi, dzięki czemu można np. zdalnie sterować kamerą za pośrednictwem smartfona i tabletu oraz z łatwością dzielić się wspomnieniami. Z kolei LEGRIA HF R706 jest kompatybilna ze standardem FlashAir.

Canon LEGRIA HF R76

Canon LEGRIA HF R76

LEGRIA HF G40 – kluczowe cechy:
• wysokiej jakości materiały wideo.

• niewielka i kompaktowa konstrukcja.
• rozbudowane opcje filmowe i łączności.
• personalizowane ustawienia i szybki dostęp do wybranych funkcji.

Seria LEGRIA HF R – kluczowe cechy:
• łatwość nagrywania i udostępniania.

• zaawansowana technologia, wysokiej jakości filmy.
• rozbudowane opcje kreatywne.
• wysokiej jakości dźwięk.


Related posts

Top
font