Nowe monitory Philips i AOC

Monitory Philips i AOC

Firmy AOC i MMD (globalna dystrybucja i marketing monitorów PHILIPS) wprowadzają do Polski najnowszą linię monitorów. Znajdują się wśród nich zarówno modele dla profesjonalistów, dla graczy, modele 4K, jak i do zastosowań biurowych. Warto przy tej okazji odnotować, że na podstawie analizy przeprowadzonej przez firmę Context, w drugim kwartale roku 2014 AOC i MMD odnotowały 28-procentowy wzrost sprzedaży na polskim rynku w stosunku do analogicznego okresu w roku 2013. Obie marki wyprzedziły tym samym ogólny wzrost rynku monitorowego wynoszący prawie 20% i znalazły się na drugiej pozycji w Polsce. Znaczący wpływ na sukces miał rozwój PHILIPSa i AOC w segmencie monitorów 27” – wzrost wyniósł tutaj aż 250% przy ogólnej zwyżkowej tendencji rynkowej na poziomie 90%. Nowe monitory powinny pojawić się w sprzedaży w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Zarówno w Europie Zachodniej, jak i Wschodniej klienci przekonali się do naszych innowacji. 28-calowy monitor 4K UltraClear UHD i nowe kategorie produktów, jak te oparte na Androidzie urządzenia All-in-One, to tylko dwa przykłady. Kontynuujemy strategię różnorodności oferty wprowadzając monitory z technologią NVIDIA G-SYNC dla graczy, 32 i 40-calowe ekrany 4K marki PHILIPS, opracowujemy również technologię SoftBlue, która chroni użytkownika przed szkodliwym światłem niebieskim – powiedział Paweł Ruman, Country Manager MMD i AOC.

Monitor PHILIPS BDM3470UP34-calowa panorama
Monitor PHILIPS BDM3470UP w formacie 21:9 wyposażony został w matrycę AH-IPS, która gwarantuje szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. 34-calowy panel wyświetla obraz w rozdzielczości 3440 x 1440 (Ultra Wide Quad HD) oraz zapewnia dużą przestrzeń roboczą. Dzięki funkcji MultiView użytkownik może jednocześnie wyświetlać treści z dwóch różnych źródeł sygnału. Monitor bardzo dobrze sprawdzi się w pracy na wielu aplikacjach:  finansista w łatwy sposób wyświetli na nim zestawienia rynkowe, a projektanta lub grafika zadowoli przestrzeń na poszczególne elementy złożonych projektów CAD-CAM. Zastosowana w monitorze podstawa SmartErgoBase pozwala na swobodne dostosowanie wysokości i kątów nachylenia ekranu do potrzeb użytkownika.

Monitor PHILIPS 272P4APJKGBIdealne odwzorowanie kolorów dla profesjonalistów
Z myślą o profesjonalistach w dziedzinie grafiki zaprezentowany został 27-calowy ekran oparty na matrycy IPS-AHVA. Monitor wyświetla rozdzielczość 2560 x 1440 (Quad HD) i odwzorowuje 99% palety Adobe RGB oraz 100% sRGB. Monitor PHILIPS 272P4APJKGB z 10-bitowym ekranem wyświetla 1,074 mld kolorów, ułatwiając tym samym znacznie pracę profesjonalisty. Fotografowie, graficy czy montażyści zaoszczędzą czas podczas obróbki materiału i będą mogli zachować spójność kolorów na różnych urządzeniach podczas produkcji.
Monitor PHILIPS 275C5QHAWStylowa Moda 2
PHILIPS 275C5QHAW to wyposażony w matrycę IPS monitor umożliwiający odtwarzanie muzyki bezpośrednio z urządzenia mobilnego dzięki modułowi Bluetooth.  Dobrą jakość dźwięku zapewniają 2 głośniki o mocy 7W oraz funkcja wirtualnego dźwięku przestrzennego 5.1 Cinema Sound. Urządzenie może być wykorzystywane również do przeprowadzania rozmów w trybie głośnomówiącym. Ten 27-calowy model Moda 2 z gładkim i lśniącym wykończeniem w kolorze białym z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom ceniącym sobie nietuzinkowy design. Intrygujący wygląd monitora potęguje bardzo cienka ramka grubości nieprzekraczającej 2.5 mm.
Monitor AOC G2460PGMonitor z technologią NVIDIA G-SYNC
Stworzony z myślą o graczach, 24-calowy monitor AOC G2460PG został wyposażony w moduł NVIDIA G-SYNC. Technologia ta polega na pełnej synchronizacji częstotliwości odświeżania obrazu w monitorze z obrazem generowanym przez kartę graficzną komputera. Dzięki temu wyeliminowane zostają efekty rwania, opóźnienia i zacięcia obrazu. Wysoka częstotliwość odświeżania 144 Hz oraz krótki czas reakcji wynoszący 1 milisekundę sprawiają, że obraz w grach nie tylko jest pozbawiony smużenia, ale również w mniejszym stopniu męczy oczy.

Monitor 288P6LJEB

Monitor 4K Philips 288P6LJEB

Wyraźny obraz o dużym bogactwie szczegółów dzięki rozdzielczości UltraClear 4K UHD
28-calowy wyświetlacz Philips UltraClear 4K (3840 x 2160)wprowadza nowy poziom ostrości i bogactwa szczegółów! Obraz w rozdzielczości Ultra HD jest czterokrotnie bardziej wyraźny niż w Full HD, wyróżnia się bogactwem szczegółów i kolorów. Monitor jest fabrycznie skalibrowany. Czas reakcji SmartResponse wynosi 1 ms. Technologia MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch urządzeń i wyświetlanie dwóch obrazów. Technologia MHL umożliwia oglądanie zawartości urządzeń przenośnych na dużym ekranie.

Related posts

Top
font