Nowe soundbary Samsunga

Samsung HW-JM355

Soundbary coraz śmielej wkraczają do naszych domów. Oprócz propagacji dźwięku, dysponują wieloma dodatkowymi funkcjami, których tradycyjne głośniki nie mają. Zajmują mało miejsca, wymagają mniej plączących się kabli, no i gwarantują coraz lepszy dźwięk. Firma Samsung wprowadza właśnie na rynek najnowszą serię tych kompaktowych i wydajnych urządzeń audio.

Samsung HW-JM355

Samsung HW-JM355

Samsung HW-JM355

Dwa nowe zestawy listew głośnikowych 2.1 – modele HW-J355 oraz HW-J450 – pojawią się na sklepowych półkach w kwietniu. W obu zestawach, oprócz soundbarów, znalazły się także wysokiej klasy subwoofery. W zestawie z modelem HW-J355 o mocy całkowitej (RMS) 120 W, znalazł się  głośnik niskotonowy o membranie wielkości 5,25 cala. Z kolei wraz z soundbarem HW-J450, o mocy całkowitej (RMS) 300 W, zastaniemy bezprzewodowy aktywny subwoofer o wielkości membrany 6,5 cala.

Samsung HW-J450

Samsung HW-J450

Samsung HW-J450

Czysty i niezakłócony dźwięk zagwarantuje zastosowana w obu modelach technologia Crystal Amplifier. Autorskie rozwiązanie Samsung zostało zaprojektowane w taki sposób, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie, minimalizując zniekształcenia i zapewniając krystalicznie czysty dźwięk. Ponadto w obu zestawach zostały zaimplementowane technologie odpowiedzialne za dźwięk przestrzenny. W HW-J355 efekt ten zapewni technologia 3D Sound Plus. W efekcie jej działania, widz może naprawdę zatopić się w oglądanym filmie – jej algorytm sprawie, że dźwięk wydaje się pochodzić dokładnie z miejsca, w którym jest generowany – nie tylko w pionie i w poziomie, ale również w głębi. Z kolei w modelu HW-J450 zastosowanie znalazł system Surround Sound Expansion. Rozszerza on optymalny obszar odsłuchu, gwarantując imponujące doznania, emitując efektowny przestrzenny dźwięk. Szczególnie dobrze funkcja ta sprawdzi się w trakcie oglądania filmów.

Samsung HW-J450

Samsung HW-J450

Oba modele nowych soundbarów zostały wyposażone w moduł Bluetooth. Dzięki temu, użytkownicy mogą skorzystać z szeregu dogodnych funkcjonalności takich, jak TV SoundConnect, która połączy bezprzewodowo urządzenie audio z kompatybilnym telewizorem Samsung. Dodatkowo, niezwykle wygodna może okazać się funkcja Bluetooth Power On. W momencie, gdy będziemy chcieli odtwarzać ulubioną muzykę przechowywaną w pamięci smartfona, wystarczy z poziomu urządzenia mobilnego wybrać soundbar w celu jego połączenia – listwa włączy się automatycznie i zacznie odtwarzać wybrane utwory. Soundbary Samsung zostały także wyposażone w technologię Bluetooth Hi-Fi Codec, umożliwiającą bezprzewodowe strumieniowanie muzyki w wysokiej jakości z urządzeń mobilnych.

Odtwarzane formaty (model HW-J355): AAC, MP3, WAV, WMA, OGG.
Odtwarzane formaty (model HW-J450): AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC.
Kodowanie sygnału audio: Dolby Digital (2 ch), DTS (2 ch) .

Top
font