Oscarowe kreacje gwiazd oceni policja…

Już dziś o godz. 21:00 stacja E! wyemituje specjalny odcinek programu Policja Stylu poświęcony Oscarowej gali. Kathy Griffin, Kelly Osbourne, Giuliana Rancic i Brad Goreski przyjrzą się kreacjom gwiazd, które pojawiły się w minioną niedzielę na czerwonym dywanie, włączając Lady Gagę, Scarlett Johansson i Rosamund Pike, a także najatrakcyjniejszych mężczyzn, takich jak Jared Leto.

Policja_Stylu_icoNa pierwszy ogień pójdą czerwone rękawice Lady Gagi. Bezkompromisowa ekipa show weźmie również pod lupę odważną stylizację Scarlett Johansson. I tym razem w programie nie zabraknie mnóstwa śmiechu, zabawnych sytuacji i kontrowersyjnych komentarzy!
Prezenterzy dokładnie przyjrzą się również wszystkim wzniosłym momentom oraz gafom, które miały miejsce na czerwonym dywanie Oscarowej gali, począwszy od Oprah, a skończywszy na Nicole Kidman. Wybiorą również najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy. Dowiecie się także, dlaczego ekipa Policji Stylu z tematu czerwonego dywanu przeszła do rozmowy o… lokalu ze striptizem.  

Policja Stylu: Oscary – środa 25 lutego. godz. 21:00 tylko na kanale E!

***
O Universal Networks International
Universal Networks International należąca do NBCUniversal, to jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych, oferująca atrakcyjne kanały w ponad 176 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Portfolio składa się z kanałów: Universal Channel, 13th Street Universal, Scifi Universal, DIVA Universal, Telemundo i Studio Universal, E! Entertainment Television, The Style Network i Golf Channel. Te wyjątkowe marki dostarczają pełen zakres oferty rozrywkowej do lokalnych odbiorców na całym świecie.
Universal Networks International obsługuje także kanał Movies 24. Dodatkowo NBCUniversal News Group, jedno z najbardziej wpływowych i poważanych portfolio telewizyjnych i internetowych programów informacyjnych, obsługuje na arenie międzynarodowej stacje CNBC i NBC News. Universal Networks International jest oddziałem NBCUniversal, jednej z wiodących globalnych spółek medialno-rozrywkowych, zajmujących się rozwojem, produkcją oraz marketingiem rozrywkowych i informacyjnych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. Portfolio NBCUniversal składa się z kanałów informacyjnych oraz rozrywkowych, czołowego producenta filmów fabularnych, znaczących producentów telewizyjnych, wiodącej grupy kanałów telewizyjnych, światowej sławy tematycznych parków rozrywki i grupę internetowych firm. NBCUniversal jest filią Comcast Corporation.

Top
font