Oświetlenie i projekcja laserowa w jednym

Panasonic Space Player

Firma Panasonic postanowiła połączyć projekcję laserową z oświetlenie w jeden system – Panasonic Space Player. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu w muzeach, restauracjach i handlu.

Panasonic Space Player

Panasonic Space Player to hybrydowe rozwiązanie łączące funkcje tradycyjnego reflektora z projektorem wideo.

Całość została zamknięta w kompaktowej obudowie o konstrukcji zwykłego reflektora, która jest elastyczna i łatwa w przenoszeniu. Ponadto urządzenie można podłączyć do standardowych szyn oświetleniowych za pomocą jednego kabla, co zapewnia prosty montaż czy też odinstalowanie.

Elastyczna konstrukcja projektora Space Player pozwala wyświetlać obrazy we wszystkich kierunkach poniżej osi optycznej. Odtwarzanie materiałów jest możliwe zarówno z karty SD, jak i z komputera czy tabletu. Co ważne, dzięki zastosowaniu laserowego źródła światła urządzenie może pracować aż do 20 000 godzin bez konieczności konserwacji.

Możliwości jednoczesnego wyświetlania obrazów wideo, animacji oraz oświetlania dowolnych obszarów pomieszczenia pozwala w efektywny sposób przyciągać uwagę klientów. Przykładowo w sklepie można oświetlać produkty, tak by były prezentowane w świetle niemal nieodróżnialnym od naturalnego i jednocześnie wyświetlać ich opisy.

Panasonic Space Player

Panasonic chce rozwijać rynek „oświetlenia projekcyjnego”, czyli rozwiązań które będą wykorzystywały materiały wideo do oświetlania obiektów – mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic. – W galeriach Panasonic Space Player pozwala tworzyć atrakcyjne wystawy, zastępując statyczne grafiki ruchomymi obrazami. Z kolei w restauracjach można uzyskać niepowtarzalną atmosferę, wyświetlając menu lub dowolne obrazy na stolikach czy ścianach lokalu – dodaje Magdalena Przasnyska.


JK

Related posts

Top
font