Pamięć dla MacBooka

W ofercie firmy TRANSCEND znajdziemy karty pamięci JetDrive Litede dykowane do laptopów Apple MacBook. Dzięki wykorzystaniu portu SDXC karty te pozwalają na zwiększenie pamięci notebooków o 128 GB – zarówno w przypadku starszych, jak i nowych modeli z serii MacBook Pro oraz Air.

Elegancki design i spora pojemność

Karty rozszerzeń TRANSCEND JetDrive Lite zostały zaprojektowane tak, aby po umieszczeniu w porcie SDXC nie wystawały na zewnątrz, co zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu i pozwala na mobilną pracę w podróży, bez obawy o zniszczenie karty lub gniazda. Jednocześnie karty zwiększają dostępną pamięć laptopa nawet o 128 GB, w zależności od modelu. Pojemność taka pozwala na przechowywanie ponad 60 000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości, 32 000 plików MP3, 32 godzin materiału wideo Full HD oraz tysięcy dokumentów.

Wydajność i trwałość

Karty rozszerzeń TRANSCEND zbudowane są ze stabilnych chipów MLC NAND. Prędkość odczytu danych sięga 95 MB/s, natomiast zapisu do 60 MB/s, dzięki czemu nośniki te zapewniają rozsądną wydajność codziennej pracy z notebookami Apple MacBook. Nowe karty TRANSCEND wyposażone są we wbudowany system ECC, który zapewnia automatyczną korekcję błędów występujących w trakcie transferu danych, a także wykorzystuje algorytmy zapewniające równomierne zużycie dysku. Dzięki wykonaniu kart w technologii COB (Chip-on-Board) są one odporne na wodę i kurz.

Cena

Sugerowane ceny kart rozszerzeń TRANSCEND JetDrive Lite wynoszą 169 zł dla wersji 64 GB oraz 339 zł dla modeli o pojemności 128 GB.

Related posts

Top
font