Philips E120 – jak za dawnych lat…

Philips E120

Takie telefony dominowały klika lat temu, w erze przedsmartfonowej. Ciągle mają swoich zwolenników, gdyż dysponują niewątpliwymi zaletami, poczynając od ceny. Poza tym skoro zdecydowana większość użytkowników korzysta tylko z kilku podstawowych funkcji, płacenie za prądożerny minikomputer pod postacią smartfona nie ma  sensu. Dlatego nowy model Philipsa kosztujący 69 zł powinien znaleźć nabywców. Co oferuje Philips E120?

Philips E120

Philips E120 to zgrabny, budżetowy telefon z najniższej półki cenowej, wyposażony w najbardziej podstawowe funkcje, choć nie tylko. Jak zachwala producent – telefon ten powstał z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, które potrzebują prostego, solidnego, niezawodnego urządzenia wyposażonego w podstawowe funkcje. Dzięki obsłudze dwóch kart SIM zastąpi równocześnie telefon prywatny i służbowy na wakacyjnych wyjazdach i wyprawach.
Mierzy 10 cm długości, waży zaledwie 70 g, a bateria o pojemności 800 mAh pozwoli na 8 godzin rozmów i nawet 400 godzin w trybie czuwania. Do dyspozycji mamy odtwarzacz MP3, radio FM, latarkę. Gniazdo micro-SD umożliwia rozbudowanie pamięci urządzenia do 32 GB.

Telefon jest dostępny w sklepach sieci RTV Euro AGD i Media Expert.


WW

Related posts

Top
font