Pinnacle Studio 21 Ultimate

Program Pinnacle Studio 21 Ultimate ze zmodernizowanym interfejsem, nowymi narzędziami do edycji i szeroką gamą kreatywnych materiałów jest idealnym edytorem wideo do przygotowywania efektownych filmów.

Pinnacle Studio 21 Ultimate to najnowsza wersja flagowego oprogramowania do edycji nagrań wideo marki Pinnacle, które udoskonalono w celu zapewnienia łatwiejszego w obsłudze i bardziej kreatywnego środowiska pracy. Program Pinnacle Studio 21 Ultimate oferuje elegancki i czytelny interfejs oraz nowe narzędzia, takie jak przejście z przeistaczaniem, korekcja obiektywu szerokokątnego, efekty malarskie i trójwymiarowe tytuły, pozwalając jeszcze łatwiej uzyskać profesjonalne rezultaty.

Łatwiejsza i bardziej kreatywna edycja nagrań wideo na profesjonalnym poziomie dzięki programowi Pinnacle Studio 21 Ultimate

Jak powiedział Michel Yavercovski, starszy dyrektor działu ds. zarządzania produktami Pinnacle – Program Pinnacle Studio 21 Ultimate z usprawnionym i przeprojektowanym interfejsem zapewnia wyjątkowe środowisko edycji wideo, które jest dowodem na to, że profesjonalne narzędzia nie muszą być skomplikowane ani trudne do opanowania. Jeśli szukasz zaawansowanego edytora nagrań wideo, który umożliwia rozwijanie własnych umiejętności, program Pinnacle Studio będzie idealnym wyborem. Jego możliwości są porównywalne z profesjonalnymi narzędziami, ale jest łatwiejszy w obsłudze i tańszy. Jeśli już znasz środowisko Pinnacle Studio, zachwycisz się szybkością, prostotą i kontrolą, jakie zapewnia nowy tok pracy.

Oprócz kreatywnych opcji edycji wideo w jakości 4K, obejmujących między innymi opracowywanie nagrań 360°, podział ekranu i edycję nagrań z wielu kamer, program Pinnacle Studio 21 Ultimate zawiera nowe funkcje, które pomagają w tworzeniu jeszcze lepszych filmów.

  • Zmodernizowany interfejs użytkownika. Pracuj szybciej dzięki eleganckiemu i intuicyjnemu interfejsowi. Uzyskaj szybki dostęp do potrzebnych narzędzi. Dostosuj środowisko pracy do swoich potrzeb, korzystając z odłączanych okien. Uzyskaj większą kontrolę nad efektami pracy i udoskonalaj je dzięki szeregowi ulepszeń, wśród których znajdują się nowe klatki kluczowe z możliwością osobnego ustawienia poszczególnych parametrów.
  • Korekcja obiektywu szerokokątnego. Z łatwością usuwaj zniekształcenia i prostuj horyzont. Łącz materiały wideo nagrane z użyciem obiektywu szerokokątnego z resztą filmu, uzyskując profesjonalne rezultaty.
  • Przejście z przeistaczaniem. Odkrywaj nowe możliwości, tworząc innowacyjne przejścia między scenami.
  • Efekty malarskie. Przekształcaj nagrania wideo w animacje. Dodawaj efekty stylizujące nagrania na kreskówki lub akwarele, przeciągając i upuszczając filtry na materiał wideo.
  • Edytor tytułów trójwymiarowych. Przyciągnij uwagę widzów dzięki efektywnym i zaawansowanym opcjom dodawania tytułów trójwymiarowych.
  • Efekty firmy NewBlue FX. Daj wyraz swojej kreatywności dzięki efektom premium firmy NewBlue FX. Wypróbuj funkcję selektywnej zmiany ostrości, kolorów oraz odcieni. Uzyskuj rezultaty o profesjonalnej jakości, korzystając z nowej kolekcji Video Essentials V obejmującej 100 ustawień wstępnych w 10 dodatkach plug-in.

Program Pinnacle Studio 21 Ultimate należy do rodziny produktów Pinnacle Studio, która obejmuje również programy Pinnacle Studio 21 Plus oraz Pinnacle Studio 21.


Programy Pinnacle Studio 21 Ultimate, Pinnacle Studio 21 Plus oraz Pinnacle Studio 21 są dostępne w języku angielskim, czeskim, duńskim, fińskim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, niemieckim, polskim, rosyjskim, szwedzkim i włoskim. Sugerowana cena detaliczna wersji Pinnacle Studio 21 Ultimate wynosi 550 zł, Pinnacle Studio 21 Plus 425 zł, a Pinnacle Studio 21 – 255 zł. Program Pinnacle Studio 21 Ultimate jest również dostępny w języku japońskim. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.pinnaclesys.com. Do edycji na urządzeniach mobilnych można używać aplikacji Pinnacle Studio, które są również dostępne na urządzenia z systemem operacyjnym iOS.

 

Produkty z rodziny Pinnacle zostały zaprojektowane w celu umożliwienia użytkownikom kreatywnej edycji materiałów wideo i uzyskiwania wyjątkowych rezultatów. W skład oferty produktów firmy Corel wchodzą wielokrotnie nagradzane wersje programów Pinnacle, takie jak: Pinnacle Studio, Pinnacle Studio na tablety iPad oraz urządzenia Dazzle do przechwytywania obrazu wideo. Firma Corel, jeden z wiodących producentów oprogramowania na świecie, dostarcza znane na rynku marki oprogramowania, takie jak: MindManager, Pinnacle, Roxio i WinZip.

Top
font