Pływający, dobrzegrający…

Superstar Backfloat

Dla tych, co nie mogą obejść się bez muzyki, prowadzących aktywny styl życia firma Monster ma ciekawą propozycją – nowy wodoodporny głośnik, oczywiście bezprzewodowy, z którego możemy korzystać na plaży, na basenie czy pod prysznicem, w podróży czy w domu.

Monster Superstar BackFloat

Za jakość dźwięku odpowiada technologia Pure Monster Sound, która – jak zachwala producent oferuje mocne, bogate i wciągające brzmienie muzyki, dzięki czemu Monster SuperStar BackFloat ma zapewnić najlepszy dźwięk w klasie głośników stereo Bluetooth. Mimo kompaktowych rozmiarów głośniki SuperStar oferują czystość brzmienia, dynamikę, artykulację, basy i poziom ciśnienia akustycznego, jakiego można się spodziewać od konstrukcji pełnowymiarowej. Wysokie tony szybują, brzmią słodko lub ostro w zależności od tego czego wymaga utwór, a średnie tony powodują, że wokale brzmią prawdziwie, z czystością, szczegółowością, artykulacją i naturalnością – jak w głośnikach klasy high-end.
Głośnik łączy się z dowolnym źródłem muzyki przy użyciu wejścia Aux 3,5 mm i został zoptymalizowany do współpracy ze smartfonami, tabletami, notebookami i komputerami PC. SuperStar BackFloat posiada wbudowane mikrofony, może więc służyć również jako zestaw głośnomówiący do telefonu lub do obsługi telekonferencji przy użycia smartfona.

Obudowa jest wytrzymała i odporna na uderzenia, do wyboru w dwóch kolorach – Neon Blue i Neon Green. Głośniki Superstar kosztują około 600 zł, a Superstar BackFloat – około 700 zł.

Related posts

Top
font